Зроби крок до майбутнього

Саме під таким гаслом 10.10.2019 пройшов майстер – клас для учнів 9- го класу Христинівської спеціалізованої школи 1-3 ступенів №1.За ініціативи Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості учні відвідали виробничий підрозділ служби приміських перевезень «Моторвагонне депо». Захід був спрямований на формування обізнаності учнів з професіями, яких так сьогодні потребує залізниця, а це : слюсарі з ремонту рухомого складу, слюсарі з огляду та ремонту локомотивів, акумуляторники, токарі, фрезерувальники.
Інженер Василюк В.В. ознайомив дітей із специфікою роботи «Моторвагонного депо», учні побували в цехах з ремонту дизель- поїздів, двигунів, спеціального рухомого складу, в колісному й токарному цехах. Школярі мали можливість побачити, як працюють токарі, виготовляючи необхідні деталі для ремонту дизель – поїздів.
Майстер – клас був цікавим та пізнавальним, це була можливість зануритись у світ професій людей, від яких залежить безпечний рух на залізниці.