Запобігання проявам корупції

Строки для оскарження та розгляду скарг Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Особа, яка вважає, що її права у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості порушено, може оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації до Міністерства юстиції України, його територіального органу або до суду. Для розгляду скарг створена постійно діюча Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області.

Дана комісія розглядає скарги на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав та рішення, згідно з яким проведено реєстраційну дію), дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації, які здійснюють діяльність у межах Черкаської області. Скарга на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації, подається протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю. Днем подання скарги вважається день її фактичного отримання Міністерством юстиції України або його територіальним органом, а в разі надсилання скарги поштою - дата отримання відділенням поштового зв'язку від скаржника поштового відправлення зі скаргою, яка зазначена відділенням поштового зв'язку в повідомленні про вручення поштового відправлення або на конверті. У разі якщо останній день строку для подання скарг, припадає на вихідний або святковий день, останнім днем строку вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем. Термін розгляду скарги становить 30 календарних днів ( у деяких випадках може бути продовжений до 45 днів).

Проект Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2018 – 2020 роки

Методичні рекомендації з питань запобігання корупції

Увага!

Якщо  вам стало відомо про порушення Закону України "Про запобігання корупції" просимо повідомляти:

головний спеціаліст режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату РДА Яковенко Сергій Володимирович, тел. 097 285 00 30.