Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Як подати документи для реєстрації в службі зайнятості?

З метою запобігання розповсюдження короновірусної інфекції, у період дії карантину у базових центрах зайнятості та філіях Черкаського обласного центру зайнятості прийом громадян ведеться дистанційно.

Для реєстрації у якості безробітного та призначення допомоги по безробіттю у цей період до сервісної установи служби зайнятості необхідно подати заяви про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю (зразки заяв за покликанням:/sites/chk/files/zayava_pro_nadannya-ponovlennya_statusu_bezrobitnogo.docx

/sites/chk/files/zayava_pro_nadannya-ponovlennya_vyplaty_dopomogy_po_bezrobittyu.docx), а також копії документів.

Повний перелік документів, що необхідно надати в службу зайнятості для реєстрації, як безробітного дивіться за покликанням: https://chk.dcz.gov.ua/node/6827.

Подати відповідні документи можливо наступним чином:

-     направити скановані й збережені у форматі PDF або інших форматах, фотокопії документів на електронну адресу центру зайнятості/філії Черкаського обласного центру зайнятості

-    надати заяви та ксерокопії документів, засвідчених особистим підписом через скриньку для прийому кореспонденції, що розміщена в кожній сервісній установі служби зайнятості.

З адресами базових центрів зайнятості/філій Черкаського обласного центру зайнятості ви можете ознайомитись за покликаннямhttps://chk.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-filiy-oblasnogo-centru-zaynyatosti-ta-centriv-zaynyatosti-cherkaskoyi

Адресу електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості/філій Черкаського обласного центру зайнятості ви можете отримати за покликанням: https://chk.dcz.gov.ua/novyna/telefony-garyachoyi-liniyi-ta-elektronni-adresy-oblasnogo-bazovyh-centriv-zaynyatosti-ta

Після отримання ваших документів фахівець центру зайнятості/філії Черкаського обласного центру зайнятості зв’яжеться з вами для підтвердження, або уточнення наданої інформації.

ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАЗНАЧАЙТЕ КОРЕКТНИЙ КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ!

Більш детальну інформацію ви знайдете за покликанням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/elektronne-podannya-dokumentiv.

Також пропонуємо переглянути відеоролик про процедуру реєстрації безробітних громадян в умовах карантинних заходів за покликанням:https://www.facebook.com/ze2019official/videos/244077023662129/?t=58&v=244077023662129

Як проводиться опрацювання документів, що надходять до служби зайнятості при дистанційній моделі обслуговування клієнтів?

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до положень «Про особливості реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу  безробітного та призначення допомоги по безробіттю», документи, що надіслані заявниками на електронну пошту чи залишені у скриньці для кореспонденції сервісної установи служби зайнятості, вважаються такими, що отримані у день їх надходження.

Сервісні установи обласної служби зайнятості працюють з понеділка по четвер (з 8:00 до 17:00) та у п’ятницю (з 8:00 до 16:00).

При заповненні заяв, обов’язково зазначайте поточну дату подання документів.

Якщо ви надіслали копії документів разом із відповідними заявами у неробочий час робочого дня, неробочий день, святковий день, або вихідний – їх розгляд і опрацювання буде здійснюватися на наступний робочий день нашими фахівцями.

Далі – чекайте на відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення та тримайте зв’язок із вашим кар’єрним радником.