Використовуй безкоштовне навчання міжнародної освітньої платформи Coursera.

Міжнародна платформа Coursera відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних осіб (3800 онлайн-курсів за вибором).

Цей курс пропонує онлайн-навчання від кращих університетів та галузей промисловості. Coursera представить світ в якому кожен зможе змінити своє життя через отримання доступу до найкращих навчальних практик.

Навчаючись на Coursera, ви ...

отримаєте нові навички, які допоможуть вам досягти успіху;

матимете змогу підготуватися до роботи своєї мрії;

оновите освіту та збережете свою конкурентоспроможність;

розкриєте для себе нові теми;

матимете доступ до контенту 160 університетів та 30 партнерських галузей;

будете частиною спільноти понад 50 мільйонів людей, учнів.

Платформа Coursera пропонує освітні програми за такими напрямками:

• наука про дані;
  • бізнес;
  • комп’ютерні науки;
  • особистісний розвиток;
  • інформаційні технології;
  • вивчення мов;
  • здоров’я;
  • математика і логіка;
  • соціальні науки;
  • природничі і технічні науки;
  • гуманітарні науки та мистецтво.

Найголовнішою перевагою освітнього проекту Coursera вважається те, що, на відміну від інших on-line проектів, клієнтам пропонується не окремі відео або лекції, а повні навчальні курси разом із підсумковими екзаменами. Дані курси зазвичай плануються протягом 4-10 тижнів та включають відео лекції, завдання для самостійного опрацювання та тести.

Серед плюсів даного онлайн-навчання слід відзначити, що це надає можливість отримувати знання найпрестижніших світових університетів; забезпечує безкоштовний доступ до програм найкращих викладачів світу; забезпечує найновішою інформацією, технологією, теорією; дає можливість навчатись будь-де і будь-коли; інформація про успішне навчання онлайн чи наявність сертифікатів значно посилює резюме та збільшує шанси на працевлаштування.

За більш детальною інформацією пропонуємо звертатись зацікавленим безробітним особам до кар’єрного радника або фахівця з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за телефоном 6-02-60.

Бажаємо Вам отримати задоволення від навчання!