Використання онлайн-сервісу «Моя професія: консультаційна мережа» – допомога при виборі або зміні професії.

Державна служба зайнятості надає унікальну можливість оцінити потенціал особи за допомогою профорієнтаційного комплексного тесту «Моя професія». Отримавши результати тестування, можна дізнатись про власні професійні інтереси та цінності, визначити рівень розвитку інтелекту та психологічні схильності до певних видів професійної діяльності. Скористатися платформою може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та навичок. Дистанційно отримати послуги з профорієнтації можуть як старшокласники, які ще тільки визначаються з майбутньою професією, так і дорослі, котрі бажають її змінити. З метою залучення оптантів до професійного самовизначення, фахівці з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводять роботу по популяризації та використанню онлайн-сервісу «Моя професія: консультаційна мережа», надаючи профорієнтаційні послуги безробітним та учням шкіл району. На даний час за допомогою профконсультантів філії пройшли психологічне тестування 166 осіб, з них 143 - учні старших класів шкіл району. Запровадження службою зайнятості онлайн-профорієнтації дає можливість свідомо підійти до вибору або зміни професії, гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини.