У штаб-квартирі НАТО змінилися настрої щодо вступу України, - Полторак

«Уже понад 4 роки спостерігаю за настроями у штаб-квартирі НАТО щодо України. Спершу нас сприймали не надто серйозно. Згодом не розуміли, як це можна зробити (вступ до Альянсу - ред.), а вже під час останньої зустрічі у Брюсселі фактично всі казали про необхідність нашого прискореного вступу в НАТО. Ми за всіма напрямами отримуємо від них допомогу. Особливо це стало відчутно нещодавно - після акту відкритої агресії Росії», - повідомив Міністр оборони Степан Полторак в інтерв'ю виданню «Урядовий кур'єр».

Україна-НАТО

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що стати членом НАТО Україні буде простіше, ніж членом Європейського Союзу, оскільки це фокус на реформування сектора безпеки й оборони.

Навесні Україна буде в НАТО!?

«Як раз НАТО буде 70 років (4 квітня - ред.), я думаю, це буде подарунок НАТО - розширення до 30 членів. Наступними НАТО розглядає три країни –  це Грузія, Україна і Боснія-Герцоговина. Тому у нас є шанс стати 31 або 32 країною НАТО», – повідомив глава місії України при НАТО Вадим Пристайко.