«Територія танцю – 2019»

17 квітня на площі біля районного будинку культури відбувся фестиваль хореографічного мистецтва «Територія танцю – 2019».

Фестиваль проводився на Христинівщині з метою популяризації та розвитку хореографічного мистецтва, збереження народних традицій.  А  також для підтримки молодих талантів , хореографічних колективів, надання їм можливість реалізувати свій творчий потенціал, удосконалити виконавську майстерність та підвищити художній рівень.

На  танцювальну феєрію надійшло 22 заявки від колективів з різних куточків населених пунктів нашого району , міста та різних вікових категорій для участі у фестивалі. Загальна кількість учасників складала близько 400 осіб , які продемонстрували 40 чудових хореографічних номерів високого рівня.

Ми вперше зібрали  всі танцювальні  колективи району,  щоб  показати видатні  досягнення людей, які працюють  не покладаючи своїх сил , умінь і таланту на ниві танцювального мистецтва.

У фестивалі взяли участь такі колективи :  Зразковий хореографічний колектив   «Барви» Христинівського РБК, Зразковий хореографічний колектив  «Синичанка» Синицькогоь СБК керівник Наталя Сокуренко,  хореографічний колектив «Фортуна» Христинівського РБД та ЮТ керівник Оксана Брицька, хореографічні  ансамбль «Акварелька » та «Перлинка» Христинівської ЗОШ

№ 2 керівник Сергій Лукінський, хореографічний колектив «Василина» Розсішської ЗОШ керівник Лілія Алексейчук, хореографічний колектив «Розсішські молодички» та «Материнство» Розсішського СБК керівник Павліна Олейнікова,  хореографічний ансамбль «Весна» Христинівської спеціалізованої школи № 1 , хореографічний ансамбль «Барвінок» та «Сізір’я Денс»  Христинівської ДШМ керівник Марина Прокопенко, хореографічний колектив «Зорецвіт» та «Світанок» Угловатської ЗОШ керівник Лариса Варламова, хореографічний колектив «Гармонія» Верхняцького СБК керівник Даяна Поночовна,  хореографічний колектив   Верхняцької ДШМ викладачів  «Колорит» та  учнів  «Медіваль»    керівник Анна Кабанюк, хореографічний колектив «Перлина» Кузьминогребельського СБК, хореографічний колектив «Мальви»Осітнянської ЗОШ керівник Вікторія Дядюра,  учасники студії спортивного бального танцю «Діамант»керівник Олександр Капітан, учасники студії  спортивного бального танцю «АртМан» керівник Настасія Лісняк та учасники студії сучасного танцю «Валері» керівник Валерія Кілімініченко.

Свято розпочалось на оновленій площі  ім Т.Г.Шевченка  з урочистої ходи . Бурхливими хвилями оплесків  глядачі вітали наші  хореографічні колективи.   Неймовірне видовище відбувалось на площі , яке захоплювало подих та переповнювало емоціями  і відносило присутніх в казковий світ. Один за одним учасники демонстрували свої яскраві сценічні костюми та своє мистецтво щоб гідно представити свій колектив . І вже за мить наша святкова площа розцвіла  веселковими фарбами.

Дитячі очі світилися радістю на личках учасників були щирі усмішки, а серця дорослих наповнювалися гордістю за таких талановитих дітей за світле майбутнє  нашої України.

Для них це стиль життя , захоплення,  хобі юні учасники не уявляють свого життя без танцю, демонструючи вміння і талант гарно та ритмічно рухатися. Вони захоплені тим чим займаються, насолоджуються кожною нотою мелодії, уважно і старанно виконують кожен рух . Яскраві номери, прекрасні костюми і відкриті посмішки супроводжували фестиваль з самого початку і до кінця.

Перед початком фестивалю всіх його учасників та присутніх привітали заступник голови Христинівської РДА Т.С.Терещук, заступник голови Р.Р. Л.І. Федичканич , начальник відділу культури молоді та спорту Г.М.Кошель, начальник відділу освіти  Л.В.Марченко та представник народного депутата України А.В. Яценка  С.В.Полонська.

Після виступів хореографічних  колективів  від начальника відділу культури молоді та спорту Г.М.Кошель було вручено Дипломи  а  також  кожний учасник отримав солодощі    від народного депутата України А.В.Яценка.

Фестиваль хореографічного мистецтва пройшов на найвищому рівні. Колективи в котре продемонстрували  свій чудовий талант, адже їхні танці полонили серця усіх глядачів.

Бажаємо Вам щоб популярність ваших колективів , зростала з кожним роком та  збільшувалось число прихильників Вашого веселкового таланту.   Міцного здоров’я всім щастя, творчого натхнення, благополуччя і чистого мирного неба над головою.

Методист Христинівського РБК по клубній справі
Н.Святелик