Статистика народження дітей у червні місяці

Протягом червня місяця 2019 року Христинівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області зареєстровано народження 11 малюків: 4 хлопчика та 7 дівчаток. Вітаємо батьків з родинами!!! Найпоширеніші та рідко вживані імена за квітень місяць: Олександра, Мілєна, Анна, Владислав, Віталій, Євгеній, Анастасія, Григорій, Ангеліна, Аліна, Крістіна.
Одночасно повідомляємо, що Христинівським райвідділом ДРАЦС було зареєстровано за червень місяць 9 дітей безпосередньо в пологовому будинку. Дана послуга надається відділом абсолютно БЕЗКОШТОВНО та дає матері можливість отримати свідоцтво про народження дитини в медичному закладі, навіть якщо мати приписана поза межами міста. Кохайтеся, народжуйте дітей, а про документи подбаємо ми!

В.о. начальника                                                                          С.В. Нагієва