Статистика народження дітей у березені місяці

Протягом березня місяця 2019 року Христинівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області зареєстровано народження 12 малюків, 7 хлопчиків та 5 дівчаток. Вітаємо батьків з родинами!!! Найпоширеніші та рідко вживані імена за лютий місяць: Анна, Домініка, Ібрагім, Марія, Дарія, Макар, Карина, Данило, Станіслав, Андрій, Матвій, Антон.
Одночасно повідомляємо, що Христинівським райвідділом ДРАЦС було зареєстровано за лютий місяць 11 дітей безпосередньо в пологовому будинку. Дана послуга надається відділом абсолютно БЕЗКОШТОВНО та дає матері можливість отримати свідоцтво про народження дитини в медичному закладі, навіть якщо мати приписана поза межами міста.
Кохайтеся, народжуйте дітей, а про документи подбаємо ми!

В.о. начальника                                                                            С.В. Нагієва