Співробітництво Христинівської районної філії з ТОВ « МБП -«Тепломережа»

Основним завданням центру зайнятості є налагодження ефективної співпраці з роботодавцями, адже саме від них залежить ситуація на місцевому ринку праці та рівень зайнятості населення. Основою конструктивного співробітництва центру зайнятості з роботодавцями є забезпечення підприємств якісною робочою силою та стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних громадян.   Прикладом ефективного співробітництва Христинівської районної філії з роботодавцями району щодо працевлаштування громадян, є співпраця ТОВ « МБП -«Тепломережа» , яке очолює Плужник Микола Андрійович.

Підприємство працює з 1995 року, завдяки керівнику підприємство стрімко розвивається, з кожним роком збільшуючи об’єми робіт, тому й збільшується  кількість працюючих.  Якщо раніше на підприємстві працювало 46 осіб,  то на даний час 106 працюючих, і це працівники не тільки  Христинівського району.  Завдяки тісній співпраця протягом 2019 року підприємство подало до центру зайнятості 37 вакансій на такі професії: лицювальник-плиточник, електрогазозварник, тракторист, зварник пластмас, машиніст екскаватора, підсобний робітник. Керівництво підприємства постійно працює над новими проєктами, тому для виконання деяких робіт приймають працівників по договорах цивільно- правового характеру, в 2019 році було прийнято 62 особи по договорах на період виконання певних робіт.
Керівництво підприємства постійно співпрацює з Христинівською РФ активно бере участь у семінарах, ділових зустрічах. Така співпраця сприяє активному укомплектуванню підприємств кадрами та його розвитку.

Директор                                                                                                                В.Є.Ковальський