Спільна профілактична робота поліції та пробації з неповнолітніми

27 вересня 2019 року, за ініціативи начальника Христинівського районного сектору пробації Максима Галкіна організовано зустріч для клієнтів пробації із офіцерами поліції Христинівського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.
Під час зустрічі із неповнолітніми засудженими старший інспектор сектору превенції Христинівського відділу поліції Сергій Тисанюк попередив про дотримання вимог чинного адміністративного та кримінального законодавства, роз’яснив основні загальноприйняті правила поведінки в суспільстві.

Зазначено, що причиною більшості протиправних вчинків, є шкідливі звички, безвідповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, небажання навчатись та негативний вплив оточення.

Окремо ним було наголошено про застосування керованої поведінки на навчанні та в громадських місцях. Принагідно правоохоронець зупинився на темі шкідливих звичок. На завершення зустрічі начальник Христинівського сектору пробації Максим Галкін наголосив на недопущенні вчинення повторних правопорушень у період іспитового строку та неухильному дотриманні покладених судом обов`язків, що, в свою чергу, убезпечить засуджених від непоправних кроків.
"Спільне проведення індивідуально-профілактичної роботи з офіцерами поліції має на меті не лише здійснення контролю за особами, які вчинили правопорушення, а й попередження вчинення ними повторного кримінального правопорушення, досягнення позитивних змін у поведінці» - зазначив начальник сектору пробації Максим Галкін
Під час зустрічі неповнолітні суб’єкти пробації були активними та задавали питання сторонам діалогу.

Христинівський РС
філії Центру пробації