Сімейні лікарі

Амброжак Євгенія Вікторівна – завідувач амбулаторією загальної практики сімейної медицини міста Христинівка № 2 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1965 року народження. Закінчила Київський медичний інститут у 1988 році по спеціальності «лікувальна справа». Загальний лікарський стаж - понад 29 років. Стаж за спеціальністю «сімейна медицина» - понад 5 років. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Амброжак Олександр Георгійович – завідувач амбулаторією загальної практики сімейної медицини міста Христинівка № 1 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1963 року народження. Закінчив Київський медичний інститут у 1985 році по спеціальності «лікувальна справа». Загальний лікарський стаж - понад 32 роки. Стаж за спеціальністю «терапія» - 23 роки, за спеціальністю «сімейна медицина» - понад 9 років. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Бішук Володимир Степанович – лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Христинівка № 2 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1949 року народження. Закінчив Одеський медичний інститут у 1977 році по спеціальності «лікувальна справа». Загальний медичний стаж - понад 42 роки. Стаж за спеціальністю «терапія» - 38 років, за спеціальністю «сімейна медицина» - 2 роки. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Густілін Володимир Валентинович – завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Кузьмина Гребля комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1954 року народження. Закінчив Вінницький медичний інститут у 1982 році по спеціальності «лікувальна справа». Загальний медичний стаж - понад 35 років. Стаж за спеціальністю «терапія» - 27 років, за спеціальністю «сімейна медицина» - понад 8 років. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Дяченко Роман Ігорович – лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Христинівка № 1 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1991 року народження. Закінчив державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України» у 2014 році по спеціальності «педіатрія». Загальний медичний стаж - 6 років. Стаж за спеціальністю «сімейна медицина» - 2 роки. Лікар – спеціаліст.
Єськова Неллі Василівна – лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Христинівка № 2 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1952 року народження. ЗакінчилаТомський медичний інститут у 1976 році по спеціальності «лікувальна справа». Загальний медичний стаж - понад 39 років. Стаж за спеціальністю «терапія» - 37 років, за спеціальністю «сімейна медицина» - 2 роки. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Казимір Тодор Григорович – завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт.Верхнячка комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1953 року народження. Закінчив Чернівецький державний медичний інститут у 1980 році по спеціальності «лікувальна справа». Загальний медичний стаж - понад 37 років. Стаж за спеціальністю «неврологія» - 34 роки, за спеціальністю «сімейна медицина» - понад 3 роки. Лікар – спеціаліст.
Калиндрузь Ганна Яківна – лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Христинівка № 1 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1947 року народження. Закінчила Тернопільський державний медичний інститут у 1973 році по спеціальності «лікувальна справа». Загальний медичний стаж - понад 46 років. Стаж за спеціальністю «неврологія» - 9 років, за спеціальністю «терапія» - 23 роки, за спеціальністю «сімейна медицина» - понад 12 років. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Карунтаєва Галина Семенівна – завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Заячківка комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1957 року народження. ЗакінчилаОдеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова у 1980 році по спеціальності «педіатрія». Загальний медичний стаж - понад 35 років. Стаж за спеціальністю «педіатрія» - 29 років, за спеціальністю «сімейна медицина» - понад 5 років. Лікар – спеціаліст.
Когут Наталія Анатоліївна - лікар - педіатр амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Верхнячка комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1974 року народження. Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію у 1997 році по спеціальності «педіатрія». Загальний медичний стаж - 22 років. Лікар - спеціаліст.
Кучеренко Тамара Леонідівна – лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Христинівка № 1 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 1960 року народження. Закінчила Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова у 1985 році по спеціальності «лікувальна справа». Загальний медичний стаж - понад 33 роки. Стаж за спеціальністю «терапія» - 18 років, за спеціальністю «сімейна медицина» - понад 8 років. Лікар першої кваліфікаційної категорії.