Шлях до омріяної професії через тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа»

Запровадження службою зайнятості онлайн-профорієнтації за допомогою спеціального сервісу – веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа» дає можливість свідомо підійти до вибору або зміни професії, майбутнього напряму професійного навчання, оцінити власні можливості та здібності.
За рік роботи платформи «Моя професія» Христинівською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості для проходження тестування зареєстровано 296 осіб (оптантів).
Із загальної кількості зареєстрованих осіб пройшли повне тестування            (3 запропоновані тестові методики) – 140 осіб
Надано профконсультацію 116 особам з тих, що отримали результати тестування.
Крім того, для надання профконсультацій із застосуванням психодіагностичного тестування використовуються тестові методики АРМ «Профконсультант». З початку року цією послугою скористалось 583 особи.
Під час проведення профорієнтаційних заходів фахівці служби зайнятості наголошують на можливості безкоштовного використання платформ «Моя професія: консультаційна мережа», «Профорієнтація та розвиток кар’єри» та АРМ «Профконсультант». Проходження тестів, розроблених професійними психологами, гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини. Зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних уподобань, може зберегти роки марних зусиль у пошуку роботи, що принесе задоволення в житті.

В.Є.Ковальський