Робочої поїздка до Верхняцької дослідно-селекційної станції

Нещодавно перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, начальник управління  регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Лариса Дубашевська, начальника відділу агропромислового розвитку Василь Притула в рамках робочої поїздки відвідали Верхняцьку дослідно-селекційну станцію, яку очолює вже не один десяток років Микола Олександрович Вакуленко. Уся наявна землеобробна техніка працює на полях підприємства.

Вчасно та якісно підприємство провело передпосівний обробіток землі, підживлено озимі культури, які у стадії весняного кущення надзвичайно чутливі. Перше підживлення оптимально підібраними добривами  позитивно впливає на весь подальший розвиток посівів.

На даний час аграріями підприємства проведено підживлення озимих культур на загальній площі 6,6 га,  підходить до завершення посів ранніх зернових культур та проводиться підготовка грунту під посів цукрового буряка, сої, гречки тощо.

Тут величезну роль відіграють досвідчені агрономи, бо саме вони вчасно відслідковують стан рослин та прораховують потребу в добривах.  Тому від раннього світанку до пізнього вечора на полях разом із механізаторами виконує свою нелегку роботу головний агроном Верхняцької ДСС Михайло Байда.

Отже, посівна у повному розпалі. Її дружний, активний початок, сумлінне ставлення працівників, що гуртом виконують нелегку працю, дає впевненість, що посівна пройде в оптимальні терміни, а це головна із складових доброго врожаю.