Реформа Нової української школи буде збережена й пришвидшена

neobychnye-uroki-1Про це Міністр освіти і науки Ганна Новосад розповіла в інтерв’ю Українській правді, інформує espresso.tv.

“Нова українська школа буде збережена як пріоритет, але ми спробуємо додати певні рішення в інших сферах також”, – каже очільниця МОН.

Новосад заявила, що не можна скасовувати те, що має суспільний запит і до певної міри сформовану суспільну довіру.

Вона наголошує, що на відміну від інших сфер, зміни в освіті дуже повільні та покрокові: “Якщо ми будемо через кожні 2 роки чи після кожних виборів міняти нашу освітню політику, навряд чи кудись підемо”.

Також Ганна Новосад сказала, що хоче пришвидшити реформу НУШ, а для цього треба спробувати пришвидшити початок як базової, так і старшої профільної школи (перший 10 клас НУШ мав бути реалізований у школі 2027 року).