Прояви аграрного «рейдерства»

Управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури інформує, що для оперативного реагування на випадки силового  захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

До складу регіональної робочої групи входять представники Черкаської державної адміністрації, Черкаської обласної ради, Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Головного управління Держгеокадасру у Черкаській області, а також представники громадськості та агропідприємств Черкаської області.

Засідання регіональної робочої групи проводиться кожну другу та четверту середу місяця об 11 год. 00 хв., а у разі необхідності негайного реагування на ситуацію – невідкладно.

Для довідок та запису звертатися за телефоном : (0472)33-00-27 або за адресою : м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. № 224.

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги. З графіком роботи мобільних точок доступу можна ознайомитись за посиланням : http://uprav.ck.minjust.gov.ua/hrafik/.

Начальник управління                                                  Л. Дубашевська