Проведення семінару по легалізації

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо оформлення трудових відносин та запобігання нещасним випадкам на виробництві  Христинівською районною філією спільно з представником Управління Держпраці 11 березня  був проведений семінар для 7 суб’єктів господарювання у сфері будівництва.    Директор філії В.Є.Ковальський ознайомив присутніх щодо необхідності легалізації трудових відносин.    Представник Держпраці  Козій В.П. особливу увагу  зосередив на вимогах законодавства в частині належного оформлення трудових відносин, недопущення працівників до виконання роботи без належного  оформлення, недопущення фактів підміни фактично існуючих трудових відносин роботодавців з найманими працівниками договорами цивільно – правового характеру.    На семінарі також розглянуто питання щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці, проведення медичних оглядів працівників та інших вимог законодавства з питань охорони праці.    Всім присутнім на семінарі було надано вичерпні відповіді на питання.