Профспілка пробації продовжує дбати про безпеку профспілчан в умовах поширення СOVID-19.

Уряд нашої країни продовжив загальнодержавний карантин. Персонал органів пробації Черкаської області продовжує виконувати свої обов’язки та завдання. А Профспілкова організація персоналу Державної установи «Центр пробації» вкотре доклала максимум зусиль для придбання найнеобхідніших засобів індивідуального захисту для збереження здоров’я та життя профспілчан. Цього разу профспілка пробації надала тільки для персоналу органів пробації Черкаської області: 250 неопренових захисних масок багаторазового використання, 25 літри антисептика. Філія та підрозділ пробації Черкаської області одержав ці засоби індивідуального захисту відповідно до попередньо наданих потреб. Така підтримка персоналу пробації створює можливості для захисту себе й оточуючих від поширення коронавірусної інфекції COVID-19, адже працівники працюють в умовах підвищеного ризику.