Приклади надання державної допомоги по частковому безробіттю

З метою підтримки роботодавців малого і середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії короновірусній хворобі COVID -2019 , та згідно діючого законодавства фахівцями Христинівської районної філії була проведено інформаційно-консультаційна робота, шодо отримання допомоги по частковому безробіттю для застрахованих осіб, з якими роботодавець оформив трудові відносини.    На даний час скористалися таким правом 14 роботодавців які зможуть виплатити заробітну плату 34 найманим працівникам.   До початку карантину  роботодавці працювали в сфері торгівлі будівельними матеріалами, перевезення пасажирів, громадського харчування тощо.   Програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу допоможе зберегти робочі місця , а надалі  - стимулювати відновлення бізнесу після завершення  дії обмежувальних заходів.