ПРИЄМНЕ З КОРИСНИМ

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже від того, як вони обирають професію, якими критеріями користуються у своєму виборі, залежить не тільки майбутнє дітей, а й майбутнє держави.
З турботою про професійне майбутнє дітей фахівці Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості навіть влітку не припиняють профорієнтаційну роботу. Саме літо - це пора активної, творчої роботи, у тому числі в дитячих оздоровчих таборах .

Впродовж червня фахівці Христинівської районної філії відвідали пришкільні оздоровчі табори Христинівської спеціалізованої школи 1-3 ступенів №1, Христинівської загальноосвітньої школи , Верхняцької ЗОШ №2 та Верхняцького НВК.
Для учнівської молоді, яка відпочиває у пришкільному таборі, з метою розширення знань школярів про без
межний світ сучасних професій та ознайомлення їх з актуальними професіями на ринку праці були проведені інтерактивні заходи.
Під час командних змагань діти жваво відгадували загадки та прислів`я про професії. Не менш цікавими були конкурси «Що не крок, то професія», «Підбери предмети праці до професії», «Хто чим займається?», «Поясни значення професії», «Яка професія най-най…», гра «Пантоміма», гра з тінню «Назви професію» , «Склади пазли».
Радісні обличчя дітей говорили самі за себе: вони задоволені мандрівкою до світу професій. Впевнені, що подібні заходи подарували дітям неповторні враження, розширили їх світогляд, а головне – надали більше шансів у майбутньому зробити правильний вибір професії.