Послуги з професійного навчання

В умовах ринкової економіки якість професійного навчання є важливим фактором забезпечення ефективної політики зайнятості населення. Успішність працевлаштування або підприємницької діяльності в основному визначається якістю професійної підготовки. Система професійного навчання населення є самим дієвим заходом для підвищення його конкурентоспроможності задля працевлаштування та самозайнятості, зниження рівня безробіття . Вже сьогодні, якщо Ви втратили роботу або Ваша професія (спеціальність) не затребувана на ринку праці, або так сталося, що Ви не маєте професії і тому не можете працевлаштуватися, у Христинівській районній філії Черкаського ОЦЗ Вам запропонують послуги з професійного навчання.

За допомогою Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ ви можете:

- пройти професійну підготовку та перепідготовку за робітничими професіями

- здійснити навчання в Центрах професійно – технічної освіти ОЦЗ;

- змінити спеціалізацію, якщо Ви маєте вищу освіту;

- отримати знання з організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Під час навчання слухачі мають право на оплату проїзду до населеного пункту де проходить навчання та гуртожиток.

За довідками звертатись в Христинівську районну філію Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна,        буд. 97. Телефони:  6-02-60; 6-02-93.