Погляд на проблему безробіття з наукової точки зору

Обираючи власне майбутнє цілеспрямовано та виважено, кожен намагається вникнути в суть питання з середини: як обрати професію «до душі», як використати вже набуті знання та навички, та головне, як обрати фах без помилки і не поповнити армію безробітних.
            З метою налаштування майбутніх випускників на свідомий вибір професії, фахівці з профорієнтації проводять для учнів загальноосвітніх шкіл профінформаційні та профконсультаційні заходи, що включають уроки професійної грамотності, тренінгові та клубні заняття, інтерактивні ігри, професіографічні екскурсії тощо. Відвідуючи такі заходи, шкільна молодь пізнає світ професій, ознайомлюється з послугами служби зайнятості та задумується над власним професійним майбутнім щоб не зітнутись з проблемами безробіття. Учениця 9-А класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Катерина Білоусова підійшла до соціальних питань, пов’язаних з безробіттям з наукової точки зору та вирішила взяти участь у конкурсі написання наукових робіт МАН. Катя дуже ретельно підійшла до виконання завдання. Вона відвідує центр зайнятості, вивчає специфіку роботи фахівців та ознайомлюється з матеріалами діяльності служби зайнятості. Нещодавно в Христинівській районній філії Черкаського ОЦЗ відбулась зустріч заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг Лілії Царук із педагогами Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, на якій була присутня і Катерина. Учасники заходу обговорили план дій щодо написання роботи на тему «Соціальні проблеми безробіття Христинівщини», а Лілія Олександрівна побажала майбутній випускниці обрати «свою» професію та запевнила, що фахівці служби зайнятості завжди готові до співпраці.