Пів фінал гри « Ліга професій»

Рано чи пізно кожен школяр замислюється над тим, якою справою він хотів би зайнятись. Від вибору майбутньої спеціальності залежить і все подальше життя. Робота може допомогти розкрити увесь прихований потенціал, а може, навпаки, заховати всі помітні таланти, може стати улюбленою справою, а може й перетворитися на ненависну річ.

Задля розширення знань учнів щодо різноманітних професій та з метою надання допомоги у виборі правильного професійного шляху для учнівської молоді фахівцями з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводяться інтерактивні профорієнтаційні заходи. Нещодавно в Уманському аграрнотехнічному коледжі проходив пів фінал гри « Ліга професій», Христинівський район представляла команда  «СНС»  Синицької ЗОШ 1- 3 ступенів, яка в напруженій та цікавій грі виборола  2 місце.  25.10.2019 року директор  Христинівської  районної  філії  Ковальський В.Є та фахівець з профорієнтації Колісник О.М завітали до учнів Синицької ЗОШ , щоб нагородити команду, яка ввійшла до 3-ки найкращих команд першого пів фіналу. Діти отримали подарунки від спонсора   ПП Плужника М.А.  Хочеться висловити подяку педагогічному колективу школи та Христинівському відділу освіти  за підтримку у проведенні заходу.