Підведено підсумки роботи уповноважених органів з питань пробації Черкащини за сім місяців 2020 року

Під керівництвом очільника філії Центру пробації в Черкаській області Олександра Культенка 14 серпня відбулась нарада за участю керівного складу уповноважених органів з питань пробації області.

Проведення наради по підведенню підсумків службової діяльності уповноважених органів з питань пробації Черкащини протягом 7 місяців 2020 року було організовано за допомогою платформи «Zoom» у форматі відео-конференції з дотриманням карантинних вимог. Перед початком наради Олександр Миколайович привітав співробітників уповноважених органів з питань пробації, яким були присвоєні чергові спеціальні звання, довів до відома присутніх керівні документи, що надійшли до філії Центру пробації останнім часом. Олександр Культенко у своєму вступному слові зупинився на організаційних питаннях діяльності підрозділів філії, зосередив увагу на виконавській дисципліні. З доповідями виступили працівники філії, під час яких були обговорені питання, що виникають у ході службової діяльності в умовах карантину; стан відомчого контролю та прокурорського нагляду за діяльністю структурних підрозділів філії, особливості створення, запровадження і функціонування Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, стан справ щодо сканування наявних та архівних особових справ клієнтів пробації; проведення соціально-виховної роботи із засудженими; питання кадрового та матеріального забезпечення структурних підрозділів філії; стан взаємодії із засобами масової інформації; оформлення звітної документації та дотримання виконавської дисципліни персоналом структурних підрозділів філії. Підбиваючи підсумки наради, очільник філії Олександр Культенко звернув увагу на проблемні питання, які виникають під час службової діяльності та шляхи їх вирішення. Також, подякував всім працівникам за працю під час карантину та побажав сил і наснаги для здійснення покладених завдань.

Автор: Христинівський районний сектор пробації