Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Організація міні-ярмарок вакансій17 жовтня в приміщенні Христинівської районної філії відбувся міні-ярмарок вакансій під замовлення  ПП Миронюка Геннадія Миколайовича для укомплектування наявних вакансій кухаря та бармена-офіціанта.
Захід відвідали 16 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Відкрила захід заступник директора-начальник відділу районної філії Царук Лілія Олександрівна. Вона відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватися з потенційними кандидатами на робочі місця. Крім того, під час проведення міні-ярмарку, всі учасники отримали індивідуальні консультації спеціалістів центру зайнятості з питань законодавства.
У рамках заходу ПП Миронюк Геннадій Миколайович розповів присутнім про підприємство, про умови праці та заробітну плату. На даний час підприємство тільки розпочинає свою роботу, тому роботодавець наголосив безробітним що хоче бачити в своїй команді  активних, цілеспрямованих та працьовитих людей.
Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці центру зайнятості впевнені, міні-ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.


Директор                                                                                              Ковальський В.Є.