Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналіз

07.02.2019 Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Христинівської районної державної адміністрації (проект)

18.06.2018 Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження Христинівської районної державної адміністрації «Про  затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг»

18.06.2018 Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг (проект)

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження Христинівської районної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 05 січня 2015 року № 1»

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження Христинівської районної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, деякі розпорядження Христинівської районної державної адміністрації»

04.08.2016 Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження обласної державної адміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Христинівською центральною районною лікарнею“

04.08.2016 Проект розпорядження „Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Христинівською центральною районною лікарнею“

23.05.2016 Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження обласної державної адміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Христинівською центральною районною лікарнею“