Христинівська Районна Державна Адміністрація

«Он-лайн будинок юстиції» - сучасний проект Міністерства юстиції України

За допомогою системи «Он-лайн будинок юстиції» Міністерство юстиції України пропонує якісно новий спосіб взаємодії громадян з органами юстиції. Проект Мін’юсту «Он-лайн будинок юстиції» - це повністю прозора автоматизована система взаємодії людей та держави, доступна для кожного громадянина. Послуги Міністерства юстиції можна отримати, зайшовши на сайт сервісу за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/. Даний сайт забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

«Он-лайн будинок юстиції» забезпечує отримання наступних послуг:

  • РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців онлайн, не виходячи з дому або офісу. В даному розділі можна пройти реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та додати для попереднього правового аналізу документи на реєстрацію громадської організації.

  • ПОВТОРНА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

В цьому розділі можна повторно отримати документи про державну реєстрацію Актів цивільного стану, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

  • ІНФОРМАЦІЯ З РЕЄСТРІВ

Отримання необхідної інформації з електронних реєстрів державної влади.

  • СОЦІАЛЬНИЙ ЛІФТ

Це коли потрапити на роботу до органів державної влади можна без протекції, без зв'язків та грошей, достатньо лише відгукнутись на вакансію.

  • SMS-МАЯК

Можливість відслідковувати статус будь-яких об'єктів нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

  • ОТРИМАТИ КВАЛІФІКОВАНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС

            Онлайн замовлення пристроїв, які є носіями КЕП, для фізичних та юридичних осіб, що пройшли тестування на предмет сумісності з Єдиним та Державними реєстрами Міністерства юстиції України.

Для будь-яких дій, які пов’язані з реєстрацією або отриманням дублікатів документів, необхідно пройти етап нескладної реєстрації. Після реєстрації громадянину необхідно обрати бажану послугу, передбачену даним електронним сервісом.

Перевагами користування системою «Он-лайн будинок юстиції» є зручність, доступність, цілодобовість, спрощена процедура отримання послуг та інформативність.