Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту «Детального плану частини кварталу м. Христинівка щодо перспективної забудови земельної ділянки «для індивідуального садівництва»

Христинівська райдержадміністрація повідомляє про проведення громадських слухань з метою  обговорення проекту «Детального плану частини кварталу м. Христинівка в межах вул. В. Чорновола – В. Олійника м. Христинівка, Черкаської області» щодо перспективної забудови земельної ділянки «для індивідуального садівництва», площею 0,12 га,  яка розміщена за межами міста Христинівка по вул. В.Олійника,22 і перебуває в приватній власності у Панченка  Віктора Никоноровича.
1. Мета заходу – врахування громадських інтересів  жителів прилеглої території та населених пунктів;  
2. Площа проектування 0,12 га;
3. Замовник – Христинівська райдержадміністрація, розробник – Приватний підприємець  «Прищепов Валерій Олександрович»;
4. Підстава для  розроблення: розпорядження Христинівської райдержадміністрація від 10.07.2019 № 82 «Про надання дозволу на розробку детального плану частини території  кварталу в межах вулиць В. Чорновола – Олійника в м. Христинівка для зміни цільового призначення земельної ділянки в адміністративних межах Христинівської міської ради (за межами населеного пункту)».
5. Інформаційні заходи – графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської райдержадміністрації.
6. Місце для ознайомлення – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Христинівської райдержадміністрації.
7. Термін подання пропозицій до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Христинівської райдержадміністрації – 1 місяць з дня виходу цього оголошення.