Христинівська Районна Державна Адміністрація

Область має 22,3 млн грн держкоштів на придбання житла для атовців

_DSC0170

Кабмін своїм розпорядженням від 12 червня передбачив для Черкащини 22,3 млн грн на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям громадян. Це дасть можливість забезпечити житлом 22 сім’ї осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО. Про це повідомив у ході координаційної наради під головуванням першого заступника очільника області Бориса Ледбедцова директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

Загалом, за його словами, цьогоріч потребують виплати такої компенсації 45 сімей. Загалом, за період 2016-2018 років, 101-й особі з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції та членам родин загиблих учасників АТО виплатили 90,5 млн грн грошової компенсації на придбання житла.

– З 2015 року на Черкащині діє обласна програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015 – 2020 роках, – додав посадовець. – Нині 51 родина скористалася вигідними умовами програмами та придбали нове помешкання. На реалізацію програми у 2019 році з обласного та місцевих бюджетів передбачили 15,5 млн грн.

Відзначимо, загалом станом на 1 жовтня до регіонального управління «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» подали заяви для отримання пільгового кредиту для придбання житла 222 учасники АТО.