Новини

Голова Держенергоефективності з експертами обговорив законодавчі зміни для стимулювання залучення інвестицій в енергетичну утилізацію сміття

Дата створення: 09:04 04.04.2019, Переглядів: 28

Розроблені Держенергоефективності законодавчі зміни для стимулювання енергетичної утилізації сміття в Україні – ключова тема наради, що відбулася під головуванням Голови Агентства Сергія Савчука із представниками Київської міської державної адміністрації (КМДА), Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), бізнесу та експертами.

В Україні набирає популярності енергосервіс як механізм для підвищення енергоефективності бюджетних установ!

Дата створення: 09:02 04.04.2019, Переглядів: 23

Попит на енергосервіс продовжує зростати. Так, за останні 2 тижні підписано ще 11 ЕСКО-договорів на загальну суму контрактів понад 15 млн гривень, зокрема:

У березні понад 5200 сімей вже встигли залучити 151 млн грн «теплих кредитів» в Ощадбанку та Укргазбанку

Дата створення: 15:30 03.04.2019, Переглядів: 31

За останній тиждень ще 1600 родин поспішили скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів», залучивши 62 млн грн в Ощадбанку та Укргазбанку. Це майже у півтора рази більше, ніж у попередній тиждень.

Консультує Міністр Юстиції

Дата створення: 14:54 03.04.2019, Переглядів: 30

Вітаю, шановний Міністре! Мені 21 рік, шукаю першу роботу після закінчення ВНЗ. Розкажіть, будь ласка, на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування? Артем Ліванов

Весь керівний склад Державного концерну «Укроборонпром» має пройти перевірку на поліграфі – Президент

Дата створення: 08:10 03.04.2019, Переглядів: 32

«Ми звертаємося до Уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу Державного концерну «Укроборонпром». Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу – і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність», - сказав Президент України Петро Порошенко під час наради з Секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим та заступником Секретаря РНБОУ Сергієм Кривоносом. Глава держави прийняв доповідь заступника Секретаря РНБОУ Сергія Кривоноса щодо пропозицій по перевірці ДК «Укроборонпром» та реформуванню оборонного сектора.

Церковна громада с.В.Севастянівка отримала офіційну копію Томосу

Дата створення: 14:09 29.03.2019, Переглядів: 72

Сьогодні церковна громада с.В.Севастянівка отримала офіційну копію Томосу, історичного документа, який засвідчує незалежність Української Православної Церкви. Для того щоб отримати дану копію Томосу, прихожани церкви написали офіційний лист-прохання до Митрополита Епіфанія, який затвердили своїми підписами.

Відбулася зустріч з активом громади с.Орадівка

Дата створення: 16:46 28.03.2019, Переглядів: 48

28 березня відбулася зустріч з активом громади с.Орадівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

ОФІЦІЙНО! Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році

Дата створення: 16:04 28.03.2019, Переглядів: 23

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами) з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням у 2020 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання.

Відбулася зустріч з активом громади с.Пеніжкове

Дата створення: 16:42 27.03.2019, Переглядів: 43

27 березня відбулася зустріч з активом громади с.Пеніжкове, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.