МІП: Фестиваль української музики "Твоя Країна fest" пройшов у Чернігові

Дата створення: 08:16 21.06.2019, Переглядів: 293

19 червня 2019 року у Чернігові за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройшов ІІ Всеукраїнський музичний фестиваль "Твоя Країна fest". Фома та гурт "Мандри", гурт "СКАЙ", Gypsy Lyre, Марія Бурмака та Іванка Червінська наживо виступили для мешканців міста у Центральному парку культури і відпочинку.

МІП в Парижі презентує стрічку про кулінарні пригоди Миколи Пшениці та Патріка Массі

Дата створення: 16:11 20.06.2019, Переглядів: 289

26 червня о 19:00 в приміщенні Французького інституту в Парижі відбудеться презентація  нової стрічки про Україну та Францію «Смачного». Стрічка має на меті популяризувати Україну як державу з непересічними гастрономічними можливостями та відобразити дружні відносини із Францією, підкресливши можливі поєднання в кухні. Стрічку вже подано на низку міжнародних фестивалів.

Агро-2019: п’ять підприємств Черкащини нагородили відзнаками Мінагрополітики

Дата створення: 12:27 20.06.2019, Переглядів: 283

П’ятірку кращих підприємств області харчової та переробної галузей відзначили золотими медалями Мінагрополітики за результатами Міжнародної виставки «Агро-2019». Їх сьогодні на засіданні колегії вручив перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький.

День відкритих дверей на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова коорпорація України» «Хлібна база №86»

Дата створення: 12:11 20.06.2019, Переглядів: 262

Сьогодні на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова коорпорація України» «Хлібна база №86» відбувся День відкритих дверей. Цього дня відбулась зустріч представників органів державної влади району із керівництвом підприємства, товаровиробниками та зернотрейдерами на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком.

Готові до старту тісної співпраці: представники компанії APTIVE знову на Черкащині

Дата створення: 18:10 19.06.2019, Переглядів: 218

Очільник області Олександр Вельбівець зустрівся сьогодні з представниками компанії EDS EMEA (APTIVE). Вони вже вдруге завітали до нашого регіону та мають наміри розпочати тісну співпрацю. Цього разу до області приїздив і віцепрезидент компанії Ульріх Ейхлер. Тож, в ОДА спільно обговорили шляхи подальшої співпраці щодо створення на базі ДП «Автоскладальний завод № 2 «Богдан» виробництва автомобільних комплектуючих.

МІП у Львові представило стрічку «Як починалася віи?на. Кінохроніки. Свідки»

Дата створення: 11:39 19.06.2019, Переглядів: 286

14 червня 2019 року в Львові в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» відбулася прем’єра документального фільму «Як починалася віи?на. Кінохроніки. Свідки», знятого на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

МІП: Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest» стартував у Коростені

Дата створення: 09:49 19.06.2019, Переглядів: 228

15 червня 2019 року у Коростені (Житомирська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України розпочався Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Для жителів містечка, розташованого неподалік від кордону з Білоруссю, свої пісні наживо зіграли Фома та гурт «Мандри», гурти «СКАЙ» і «Вася Клаб», а також Оксана Муха. Концерт став першим у рамках цьогорічного фестивалю «Твоя Країна fest». «Без мови нема держави... А сучасна музика - це якісний інструмент її донесення до людей. Стартували в Коростені. До зустрічі у вашому місті!», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

«Комунікація та співпраця між лідерами – основні складові розвитку ОТГ Черкащини», – Тарас Висоцький на Форумі громадських ініціатив

Дата створення: 09:42 19.06.2019, Переглядів: 231

Успішне створення та функціонування ОТГ не можливе без чіткого розуміння людей на місцях взаємозв’язків та вигод від об’єднання. На цьому наголосив перший заступник очільника області Тарас Висоцький на ІІ Форумі громадських ініціатив «Людина. Громада. Україна», який відбувся вчора у Городищі. Тут він окреслив п’ять основних моментів з якісного упровадження децентралізації на Черкащині.

«Посилюватимемо командну роботу задля вирішення питань галузі», – Тарас Висоцький аграрникам Черкащини

Дата створення: 09:27 19.06.2019, Переглядів: 212

Результати втілення обласних програм АПК та актуальні питання галузі обговорили на виїзному засіданні у Звенигородці під головуванням першого заступника очільника області Тараса Висоцького. Комунікацію між районними управліннями АПК, екології, Держпродспоживслужби та обласною владою надалі лише посилюватимуть, а такі зустрічі стануть традиційними.

Олександр Вельбівець: Одне з головних завдань влади – реалізація стратегії захисту прав дітей

Дата створення: 09:02 19.06.2019, Переглядів: 220

Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, дотримання їхніх прав у системі альтернативної опіки, організація соціально-правового захисту дітей в умовах децентралізації влади. Саме такі питання обговорюватимуть впродовж двох днів на семінарі-нараді начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад в ОДА. Сьогодні вона стартувала.