Черкаських ЗМІ запрошують взяти участь у Конкурсі про НАТО

Дата створення: 12:28 27.06.2019, Переглядів: 208

Всеукраїнський конкурс на кращу публікацію в аудіовізуальних (електронних), друкованих засобах масової інформації, теле- і радіопередачу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції проводиться з метою:

Я – громада!

Дата створення: 16:32 26.06.2019, Переглядів: 211

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою». Під час публічних обговорень пояснюються переваги створення об’єднаних територіальних громад.

На Черкащині відбудуться міжрегіональні спеціальні контрдиверсійні тренування

Дата створення: 18:39 24.06.2019, Переглядів: 242

24-27 червня 2019 року Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Черкаській області проводить на території Уманського та Христинівського районів Черкаської області міжрегіональні спеціальні контрдиверсійні тренування. Під час тренувань, що пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, а саме: обмеження руху транспортних засобів, перевірка документів, що посвідчують особу.

«Розжарений» червень: у вихідні на Черкащині утримається спека

Дата створення: 16:35 24.06.2019, Переглядів: 235

Такого розжареного червня на Черкащині ще не було. Середньодобова температура аномально висока, більше 10 днів перебуваємо в «обіймах» +30º, дощу не має. А температура води в Дніпрі уже вранці як «парне молоко», +27º. Причина цього спекотного періоду – великий антициклон, який блокує проходження циклонів і атмосферних фронтів, які несуть опади і прохолоду, повідомляє начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

В області ремонтують автошляхи місцевого значення, вулиці, дороги комунальної власності. Перелік – від Департаменту інфраструктури

Дата створення: 16:33 24.06.2019, Переглядів: 262

Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення ОДА інформує про ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, вулицях і дорогах комунальної власності у населених пунктах Черкаської області, які фінансують у 2019 році. Роботи проводять відповідно до затвердженого переліку: - об’єктів, які підлягають першочерговому ремонту  за кошти, передбачені на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в Черкаській області на 2019 рік (92 об’єкти);

Володимир Зеленський закликав бізнес інвестувати у відновлення Донбасу

Дата створення: 16:32 24.06.2019, Переглядів: 235

Президент України Володимир Зеленський закликав бізнес інвестувати у відновлення інфраструктури Донбасу. Про це він заявив під час форуму «Діалог бізнесу та влади» 20 червня у Києві. «Ми зробимо все від нас залежне, щоб припинити війну, щоб цей фактор створював мінімум негативу для бізнес-клімату в Україні», – сказав Глава держави. Володимир Зеленський наголосив, що для протистояння зовнішнім загрозам Україні потрібна сильна економіка.

«Я – Громада»

Дата створення: 16:18 24.06.2019, Переглядів: 239

Протягом травня-липня цього року триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада», яка є складовою міжнародної програми “U-LEAD з Європою”, фінансованої Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією і впроваджуваної Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

На Христинівщині відзначили День державної служби України

Дата створення: 12:09 23.06.2019, Переглядів: 253

День державної служби України зібрав у залі засідань Будинку рад державних службовців структурних підрозділів райдержадміністрації та посадових осіб місцевого самоврядування. Відкриваючи зібрання, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк привітала всіх з професійним святом та побажала всім міцного здоров’я, наснаги, терпіння, сили волі та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата створення: 12:14 21.06.2019, Переглядів: 312

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Вранці Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви Київського Патріархату настоятель храму Святої Трійці протоієрей отець Геннадій провів поминальний молебень за жертвами найкривавішої війни в історії людства. Участь у спільній молитві за мир взяли керівники району.