Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

Президент виборцям: Я вас почув. Це сильний стимул проаналізувати помилки і урок на наступні п`ять років

Дата створення: 08:22 09.04.2019, Переглядів: 30

Президент України Петро Порошенко наголошує, що почув і тих українців, які підтримали його у першому турі виборів, і тих, хто голосував проти нього. Водночас Глава держави наголосив, що на наступні п`ять років має чітке бачення того, що необхідно зробити, з урахуванням уроків минулих п’яти років. Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна».

«Сучасні амбулаторії забезпечать населення якісними та доступними медпослугами», – Тарас Висоцький під час інспектування об’єктів

Дата створення: 09:55 08.04.2019, Переглядів: 50

У кількох районах Черкащини вже розпочали будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини. У цілому стартували на 8 об’єктах.

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 16:22 04.04.2019, Переглядів: 55

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, установ та організацій району. Під час роботи комісії затверджено Координаційний план дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2019 року. Комісією розглядалися звернення громадян щодо екологічної безпеки та попередження надзвичайних ситуацій, обговорено питання зрізання аварійних дерев, попередження епідемускладнень з холери та інших небезпечних інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення. По всіх питаннях комісією прийняті відповідні рішення та надані доручення відповідальним виконавцям.

На захисті прав сільгоспвиробників: На Черкащині розповіли про роботу обласного антирейдерського штабу

Дата створення: 10:46 04.04.2019, Переглядів: 42

Більше 20 засідань та шість випадків, що мали ознаки рейдерського захоплення – результат роботи обласного антирейдерського штабу за минулий рік та перші місяці 2019. Виявлення таких випадків є актуальним для області. Про роботу у цьому напрямку розповів начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка на засіданні колегії ОДА під головуванням очільника області Олександра Вельбівця.

12 квітня - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

Дата створення: 10:42 04.04.2019, Переглядів: 40

12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".

«Область вдало розпочинає комплекс весняно-польових робіт», – Ігор Колодка

Дата створення: 10:34 04.04.2019, Переглядів: 37

Аграрії Черкащини проводять весь комплекс весняно-польових робіт. Цьогоріч він розпочався на місяць раніше, ніж зазвичай. Нині ж область готова до активних польових робіт, забезпечена паливом та добривами. На цьому наголосив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка на засіданні колегії ОДА.

«Кооперація – фундамент перебудови сільського господарства Черкащини», – Ігор Колодка

Дата створення: 09:27 04.04.2019, Переглядів: 24

Кооперативний рух на селі має стати важливим фундаментом структурної перебудови сільського господарства. Наразі Черкащина демонструє найкращі результати у цьому напрямку в Україні. Тут створено найбільше кооперативів. Про перспективи становлення кооперативного руху в області розповів начальник управління агропромислового розвитку ОДА Ігор Колодка на засіданні колегії облдержадміністрації під головуванням очільника області Олександра Вельбівця.

Очільник області вручив державні нагороди

Дата створення: 09:19 04.04.2019, Переглядів: 26

На засіданні колегії обласної державної адміністрації  Олександр Вельбівець вручив Орден княгині Ольги головному лікарю обласного кардіоцентру Світлані Журбі. «За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм   нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня головного лікаря Черкаського обласного кардіологічного центру Журбу Світлану Василівну», – йдеться в Указі Президента України № 58/2019.

Ми є одна команда і ми будемо продовжувати медичну реформу – Президент на форумі медиків Львівщини

Дата створення: 09:13 04.04.2019, Переглядів: 27

«Ми є одна команда. Ми рішуче будемо продовжувати медичну реформу», - сказав Президент України Петро Порошенко під час виступу на Медичному форумі Львівщини.

За I квартал ц.р. встановлено понад 860 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики, що більше, ніж за весь 2018 рік!

Дата створення: 09:11 04.04.2019, Переглядів: 20

Лише за 3 місяці ц. р. введено 862 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. Це більше, ніж за весь 2018 рік (848 МВт). Завдяки новим потужностям в український ринок залучено ще близько 730 млн євро інвестицій за вказаний період.   Так, за I квартал встановлено: ?  684 МВт СЕС; ?  173 МВт ВЕС; ?  5 МВт біогазових установок; ?  0,1 МВт малих ГЕС.   Загалом,  за останні 5 років введено майже 2200 МВт нових об’єктів, які виробляють «чисту» електроенергію. У зазначені потужності інвестовано близько 2 млрд євро. Таким чином, завдяки розвитку відновлюваної енергетики в Україну надходять значні обсяги інвестицій,  що не лише роблять її енергетично незалежною, а й покращують економіку, екологію, а також добробут громад. На часі – прийняття законопроекту від 05.12.2018 № 8449-д щодо переходу на новий механізм стимулювання впровадження «зелених» проектів – аукціони.   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю