Новини

Запрошуємо взяти участь в районних заходах з нагоди 74-ої річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 11:40 08.05.2019, Переглядів: 45

Шановні христинівчани та гості району! 09 травня 2019 року в місті Христинівка відбудуться заходи, присвячені відзначенню 74-ої річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Запрошуємо Вас взяти участь у заходах.

День пам’яті та примирення

Дата створення: 10:41 08.05.2019, Переглядів: 55

8 травня, у День пам’яті та примирення, в храмі Святої Трійці Київського Патріархату отець Ігор провів молебень за мир в Україні та захисників Батьківщини, панахиду за жертвами Другої світової війни та полеглих українських воїнів і волонтерів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність нашої країни.

Керівники райдержадміністрації та районної ради відвідали ветеранів Другої світової війни та родини загиблих учасників АТО

Дата створення: 17:38 07.05.2019, Переглядів: 48

Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій, котрим випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Сьогодні українці вкотре виборють своє право на незалежність та як ніколи розуміють цінність миру.

Майже 100 млн грн – об’єднаним громадам Черкащини на реалізацію проектів із покращення інфраструктури

Дата створення: 09:53 07.05.2019, Переглядів: 43

Гарна новина для територіальних громад області – розподілено кошти інфраструктурної субвенції на 2019 рік. Відповідно до Розпорядження КМУ від 24 квітня 2019-го затвердили розподіл обсягу субвенції з державного місцевим бюджетам на формування цьогоріч інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Про це розповідає перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький та додає: згідно із законодавчими вимогами протягом 2 місяців, а саме до 24 червня, громади повинні подати до Мінрегіону на затвердження перелік проектів для фінансування.

Шановні жителі м. Черкаси та області, представники засобів масової інформації, правоохоронних структур та органів місцевого самоврядування, громадські діячі та активісти!

Дата створення: 08:56 07.05.2019, Переглядів: 40

Громадська рада при Черкаській обласній державній адміністрації запрошує всіх небайдужих взяти участь у спільній нараді «Безпечне місто». Захід відбудеться у форматі «круглий стіл» в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації, сьогодні 6 травня 2019 року о 16.00 каб. 318.

Проведення Всеукраїнського молодіжного форуму "Саміт проактивних "Б.У.М." - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй"

Дата створення: 09:22 06.05.2019, Переглядів: 41

02 - 04 травня 2018 року на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум "Саміт проактивних "Б.У.М." - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй", організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRJE). Учасниками форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

«Є-Малятко»: повний комплекс реєстраційних послуг для новонароджених

Дата створення: 09:17 06.05.2019, Переглядів: 45

Кабінет Міністрів України схвалив законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини», спрямований на створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини. Це один з кроків, які здійснює Уряд для підтримки відповідального батьківства. Уже зараз в кожному пологовому будинку за спрощеною процедурою можна отримати свідоцтво про народження дитини та оформити в он-лайн режимі отримання соціальної допомоги при народженні дитини. Зараз Уряд пропонує об’єднати процедуру отримання всіх послуг, пов’язаних з народженням дитини, в одному сервісі — «Електронне малятко».

На Черкащині активно укладають договори співробітництва територіальних громад

Дата створення: 09:12 06.05.2019, Переглядів: 36

Черкаська область піднялась на 4 позиції за кількістю укладених договорів співробітництва тергромад, зареєстрованих у Мінрегіоні, інформують у Міністерстві. Нині наш регіон посідає 4 місце в Україні. На 1 квітня 2018 року в області було 6 договорів співробітництва, укладених між 58-ма територіальними громадами. Протягом року уклали ще 17 договорів. Тож, на початок цьогорічного квітня маємо в Черкаській області вже 23 договори, де суб’єктами співробітництва є 86 територіальних громад.

На Христинівщині відзначили 33 роковини з дня аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 23:19 26.04.2019, Переглядів: 76

Рівно 33 роки тому над світом пролетіла страшна звістка: на Чорнобильській АЕС вибухнув реактор і важкі смертельні хмари почали сіяти на людські голови тисячі тон радіоактивного пилу. Чорнобиль став викликом всьому людству. Він раз і назавжди розділив наше життя і життя цілого людства на “до” і “після”. Неймовірна кількість проблем постала перед Україною.

МІП презентувало комунікаційну кампанію «Твоя професія - твій вибір»

Дата створення: 14:20 26.04.2019, Переглядів: 48

23 квітня 2019 року прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, присвячена презентації комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики «Твоя професія - твій вибір». Кампанія складається з п’яти відеороликів, які будуть запропоновані для демонстрації у якості соціальної реклами на телеканалах, у кінотеатрах та в мережі інтернет.