Відбулася зустріч з активом громади с.Мала Севастянівка

Дата створення: 12:42 22.03.2019, Переглядів: 14

14 березня відбулася зустріч з активом громади с.Мала Севастянівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Кубок України з футзалу сезону 2018-2019 років серед юнацьких команд (U-14)

Дата створення: 09:30 22.03.2019, Переглядів: 10

З 18 по 21 березня 2019 року у с.Білозір'я Черкаської області відбулися змагання Кубку України з футзалу сезону 2018-2019 років серед  юнацьких команд (U-14), у яких приймала участь Христинівська команда ФК «Фортуна» (2005-2006 р.н.).

Щодо проведення кущового семінару для підприємців

Дата створення: 09:28 22.03.2019, Переглядів: 14

Зустріч з активом громади с.Велика Севастянівка

Дата створення: 17:02 19.03.2019, Переглядів: 45

19 березня відбулася зустріч з активом громади с.Велика Севастянівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Українців має ставати більше – Президент про допомогу багатодітним родинам

Дата створення: 10:15 19.03.2019, Переглядів: 38

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Чернігівської області наголосив, що одним із пріоритетів розвитку держави має бути подолання бідності. «Ми не повинні забувати, що не лише Путін створює перешкоди на нашому шляху до успішної, заможної, європейської України. У нас є ще один ворог, не менш небезпечний ніж Путін. Ім’я цього ворога  – це бідність. Ми дуже добре знаємо, що багато людей у нас живуть дуже бідно», - зазначив Глава держави.

Відбулася сходка мешканців с.Івангород

Дата створення: 16:21 18.03.2019, Переглядів: 40

18 березня відбулася сходка мешканців с.Івангород, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів. Відповідно до порядку денного загальних зборів сільський голова с.Івангород Любов Удовенко, звітувала перед громадою про проведену роботу сільської ради та виконання сільського бюджету упродовж 2018 року.

Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Дата створення: 11:17 18.03.2019, Переглядів: 29

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства нагадує про необхідність проведення у квітні-травні поточного року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» (стартує в Христинівському районі з 01.04.2018 р.) та Дня благоустрою територій населених пунктів 20 квітня поточного року.

17 березня -День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата створення: 15:10 15.03.2019, Переглядів: 34

Напередодні свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення прийшли привітати перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Іван Рябокань.

Відбулася зустріч з активом громади с.Кузьмина Гребля

Дата створення: 11:19 15.03.2019, Переглядів: 39

14 березня відбулася зустріч з активом громади с.Кузьмина Гребля, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, начальник сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Черкащан запрошують у табір «Вартові безпеки»

Дата створення: 10:31 15.03.2019, Переглядів: 46

Міністерство молоді та спорту України у співпраці із Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, Департаментом Патрульної Поліції України планують у Донецькій області, орієнтовно у ІІ декаді липня 2019 року проведення Всеукраїнського табору, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Вартові безпеки» (далі – Табір).