Черкаська обласна рада отримала голову

Дата створення: 10:34 30.10.2019, Переглядів: 12

АНОНС: Форум єдності - пряма трансляція з Маріуполя 30 жовтня

Дата створення: 10:11 30.10.2019, Переглядів: 27

Вшанування річниці вигнання нацистських окупантів із України

Дата створення: 15:14 28.10.2019, Переглядів: 27

Сьогодні Христинівчани вшанували  75-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Велику ціну сплатив і сплачує українській народ за свою свободу та незалежність. Але саме цей незламний дух, відвага і мужність захисників рідної землі ніколи не згаснуть в людській пам’яті.

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата створення: 14:09 25.10.2019, Переглядів: 43

Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Участь в засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, соціальні працівники району.

Сьогодні НБУ ввів в обіг тисячогривневу банкноту

Дата створення: 12:45 25.10.2019, Переглядів: 157

Відсьогодні в Україні входять в обіг нові банкноти номіналом у тисячу гривень. Про це інформують в Національному банку України.

Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!

Дата створення: 09:23 25.10.2019, Переглядів: 27

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень!

Україна хоче створювати та експортувати ІТ-продукт – Президент на зустрічі з керівництвом Японської асоціації нової економіки

Дата створення: 12:27 24.10.2019, Переглядів: 26

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Японії зустрівся з керівництвом Японської асоціації нової економіки (JANE).

Мінрегіон пропонує переглянути критерії спроможності територіальних громад

Дата створення: 12:26 24.10.2019, Переглядів: 29

Наразі Міністерство розвитку громад та територій України пропонує оновити Методику формування спроможних громад, а саме критерії ресурсної спроможності об’єднаних територіальних громад. Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час публічної презентації змін до Конституції України та пріоритетів Уряду щодо реформування місцевого самоврядування.

Мінрегіон пропонує переглянути критерії спроможності територіальних громад

Дата створення: 12:26 24.10.2019, Переглядів: 20

Президент України та Прем’єр-міністр запрошують іноземних інвесторів на форум у Маріуполі

Дата створення: 16:30 22.10.2019, Переглядів: 22

Перший інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться 29 жовтня в Маріуполі. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та покращення інвестиційного клімату держави. Форум стане першою подією такого масштабу поза межами столиці.