Новини

На Христинівщині відбулася ХІ церемонія нагородження обдарованих дітей Христинівщини

Дата створення: 11:11 16.05.2019, Переглядів: 92

15 травня відбулася ХІ церемонія нагородження обдарованих дітей Христинівщини, які стали переможцями обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та змагань. Привітати талановиту молодь району прийшли голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, начальник відділу освіти Людмила Марченко, начальник відділу культури, молоді та спорту Галина Кошель, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, представник Народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова, представник депутата обласної ради Олега Баштана Карина Кревсун.

Голова райдержадміністрації здійснила робочу поїздку в рамках розвитку соціальної галузі району

Дата створення: 11:04 15.05.2019, Переглядів: 40

Голова райдержадміністрації Людмила Денисюк здійснила робочу поїздку в рамках розвитку соціальної галузі району. Робочий візит голови райдержадміністрації розпочався із зустрічі з селищним головою смт.Верхнячка Богданом Дорошенко, заступником голови Верхняцького осередку учасників АТО Інною Коцюрубою, учасниками АТО та ООС.

Армія з народом!

Дата створення: 10:59 15.05.2019, Переглядів: 43

"Армія з народом" - саме під таким гаслом відбувся концерт Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України в Христинівському районному Будинку культури. Як зазначають організатори, проект «Армія з народом» ставить за мету через музику й слова об’єднати всіх українців у єдину родину, а також через культуру зміцнити авторитет та імідж українського війська. Із цим мистецьким проектом планують об’їхати всю Україну.

Дата створення: 12:24 14.05.2019, Переглядів: 41

Управління Державної казначейської служби України у Христинівському районі Черкаської області повідомляє, що з 02.05.2019 функціонують нові небюджетні рахунки 3719 для сплати єдиного соціального внеску відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України на МФО 899998. Ознайомитись з переліком відкритих рахунків можна на офіційному сайті Державної фіскальної служби України за посиланням: Головна → ДОВІДНИКИ, РЕЄСТРИ, ПЕРЕЛІКИ → РЕЄСТРИ → Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску (з 02.05.2019).

На Христинівщині відбувся обласний турнір зі стрільби із пневматичної гвинтівки ім. Мирослава Мисли

Дата створення: 10:56 14.05.2019, Переглядів: 39

13 травня допризовна молодь Христинівщини взяла участь в обласному турнірі зі стрільби із пневматичної гвинтівки ім. Мирослава Мисли. Захід відбувся в приміщені Христинівської загальноосвітньої школи №2.

Очільниця району завітала до Христинівської ЦРЛ

Дата створення: 14:02 13.05.2019, Переглядів: 40

З метою ознайомлення та контролю виконання завдань Президента та Уряду України щодо розвитку медичної галузі та надання якісних медичних послуг, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк періодично здійснює виїзди до медичних закладів району. Цього дня очільниця району завітала до Христинівської ЦРЛ.

Засідання круглого столу з учасниками АТО та ООС Христинівського району

Дата створення: 15:21 11.05.2019, Переглядів: 57

Сьогодні в малому залі Будинку рад під керівництвом голови районної державної адміністрації Людмили Денисюк, відбулося засідання круглого столу з учасниками АТО та ООС Христинівського району. Участь в засіданні круглого столу взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та соціальних служб району.

Велопробіг з нагоди Дня Європи

Дата створення: 14:27 11.05.2019, Переглядів: 57

З нагоди відзначення Дня Європи на Христинівщині відбувся велопробіг центральними вулицями міста. Понад 50 велосипедистів району стартували в супроводі патрульної машини поліції. Відкриваючи марафон, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк наголосила, що підписавши угоду з ЄС, ми обрали свідомий курс до європейських інституцій та зазначила, що саме в ці дні ми маємо нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей.

День Перемоги

Дата створення: 08:23 10.05.2019, Переглядів: 80

74 роки відділяють нас від історичного 9 травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших війн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила землю. Сьогодні керівники району, представники органів місцевого самоврядування та трудових колективів вшанували пам'ять героїв, які відстояли свободу рідної землі, врятували її від поневолення, створили передумови для того, щоб жити у власній, незалежній Українській державі. На чолі з головою Христинівської райдержадміністрації Людмилою Денисюк, делегація поклала квіти до Братської могили, Обеліску слави, пам'ятного знаку «Борцям за волю та незалежність» та пам’ятного знаку «Пушка» на знак вічної шани перед полеглими захисниками.

Відбулася розширена нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій району

Дата створення: 12:15 08.05.2019, Переглядів: 66

Під керівництвом голови райдержадміністрації Людмили Денисюк відбулася розширена нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій району, на якій було підсумовано проведену роботу та окреслено план заходів на найближчий період.