Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

«Маємо тверду позицію щодо підтримки України», – Петро Порошенко

Дата створення: 08:39 28.01.2019, Переглядів: 242

22-25 січня ц.р. у м.Давос (Швейцарія) проходив щорічний Всесвітній економічний форум, учасником якого був і Президент України Петро Порошенко. „Ми користуємось тим, що тут дуже щільний графік – переговори відбуваються по 15-20 хв. не більше, але їхня чисельність є достатньо великою. І скрізь ми маємо тверду позицію щодо підтримки України. Дякую нашим міжнародним партнерам, які демонструють таку підтримку, демонструють позицію захисту українців“, – наголосив Глава держави, а також розповів про деякі деталі зустрічі з Анґелою Меркель щодо запобігання втручання РФ у вибори.

МІП і Facebook обговорили протидію втручанню у виборчі процеси

Дата створення: 08:27 28.01.2019, Переглядів: 163

Організація ярмарок вакансій та днів відкритих дверей на виробництві

Дата створення: 12:32 25.01.2019, Переглядів: 206

Фахівцями Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, де пропонуються різні форми співпраці щодо сприяння в підборі персоналу, зокрема - організація та проведення міні-ярмарків,  ярмарків вакансій та Днів відкритих дверей. Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій.

27 січня – Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Дата створення: 12:25 25.01.2019, Переглядів: 221

Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість. Винищення «неповноцінних» народів та етнічних груп стало основною лінією Гітлерівської політики на Сході Європи. Україна поряд з іншими європейськими державами стала жахливим полігоном нацистського конвеєру смерті. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: жертвами Голокосту на українських землях стали близько 1 млн євреїв. Не обминув цей жах і нашу багатостраждальну Христинівщину.

Вдалий та правильний вибір своєї професії

Дата створення: 10:43 24.01.2019, Переглядів: 254

Складний і відповідальний шлях – обрання майбутньої професії, це важливий етап професійного й соціального становлення , від якого залежить, як у подальшому складеться доля людини. Саме з метою: допомогти молодим людям усвідомлено вибрати професію, фахівці  Христинівської РФ Черкаського ОЦЗ проводять різноманітні профорієнтаційні заходи для учнівської молоді. Колісник Олена, завідувач сектору з профорієнтації, та Прокопенко Наталія, фахівець з профорієнтації, знайомлять школярів із основними правилами вибору професії, поняттями «ринок праці», «актуальні професії», з послугами служби зайнятості. Вчасно отримана інформація допоможе молоді зробити перший правильний  крок  в опануванні майбутньої професії. 16.01.2019  у залі засідань  Христинівської РФ  був проведений профінформаційний груповий захід  для учнів  Христинівської ЗОШ № 2. Під час спілкування з учнями вдалося з’ясувати, що багато з них у майбутньому планує здобути фах юриста, менеджера , адвоката, які,на жаль, сьогодні є не настільки затребуваними на ринку праці, як робітничі спеціальності, котрі б дали можливість  реалізувати себе, як  висококваліфікованого спеціаліста.  У свою чергу Наталія Прокопенко наголосила, що різноманітні методики психодіагностичного  тестування, які використовують у роботі фахівці з профорієнтації, допоможуть учням визначитися з професійним вибором. А, отримавши фахову консультацію профконсультантів, можна уникнути багатьох помилок . Щирий діалог з учнями про те, що вибір професії – це друге народження людини, і від того наскільки правильно обрано життєвий шлях,залежить суспільна цінність людини, задоволення своєю роботою, в кінцевому результаті – щастя. Діти зрозуміли, що помилки при виборі професії можуть змінити все життя людини, зруйнувати всі її плани, зробити нещасною, адже погано, коли настає розчарування у своїй професії. Такі профорієнтаційні заходи дуже важливі, тому що сприяють усвідомленню відповідальності за вибір професійного майбутнього і попередженню молодіжного безробіття.

Рубрика «Консультує Міністр юстиції»

Дата створення: 10:45 23.01.2019, Переглядів: 159

Павле Дмитровичу, вітаю! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність?

Виступ Президента України з нагоди Дня соборності України

Дата створення: 08:21 23.01.2019, Переглядів: 184

Дорогі співвітчизники!

Разом з власної волі з 1919 року!

Дата створення: 14:34 22.01.2019, Переглядів: 207

Під таким гаслом, 22 січня, Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки. Свобода, Незалежність, Соборність - це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення: як і колись, так і тепер український народ відстоює ідею єдності, соборності та територіальної цілісності держави. Найголовніше, що ми маємо винести з цього історичного акту, - відчуття спільності поколінь різних епох. Воно особливо важливе, особливо цінне і потрібне в міру того, як наша держава утверджується на своїй землі і у світі, як зростають і ускладнюються державотворчі завдання.

Що зміниться в системі охорони здоров’я у 2019 році

Дата створення: 09:01 22.01.2019, Переглядів: 164

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту. Медреформа стартувала з первинної ланки меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Кожна людина отримала можливість вільно обрати свого лікаря, якому довіряє, незалежно від свого місця проживання чи прописки, та підписати з ним декларацію на обслуговування. Відповідно бюджетні гроші почали надходити до того медзакладу, де працює лікар, якого обрала людина.

Українці схилять голову тільки вшановуючи своїх героїв, і ні перед ким іншим, – Глава держави

Дата створення: 10:10 21.01.2019, Переглядів: 178

  Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна та її громадяни пам’ятатимуть героїв, які стали на захист рідної землі, не пробачать ворогу завданого болю і втрат і ніколи не змінять обраного шляху. «Вірмо – Україна не зійде з власного шляху, який обрала. Вірмо – українці схилять свою голову тільки вшановуючи своїх героїв, і ні перед ким іншим. Вірмо – ми точно подолаємо усі труднощі і дійдемо до мети. Мети, яка полягає у побудові вільної, незалежної і справедливої держави, члена Європейського Союзу та НАТО», – сказав Глава держави під час виступу на заході, присвяченому четвертій річниці вшанування захисників Донецького аеропорту. «Вічна пам’ять полеглим захисникам Донецького аеропорту. Ніколи не забудемо героїчного подвигу і не пробачимо ворогу. І не зрадимо того, у що віримо і за що боремося», – також наголосив він. «Дай Боже, щоб одного вже мирного дня на мирному і звільненому Донбасі всі ми з вами зібралися на злітній смузі Донецького аеропорту. Біля його терміналів. Біля знаменитої вежі. Щоб ми стали там і просто помовчали. Просто постояли, вслухаючись у відлуння жорстоких боїв. І щоб хоча б на секунду уявили і пропустили через себе те, через що пройшли наші воїни-«кіборги», – додав Петро Порошенко. Президент висловив віру в те, що захоплені ворогом землі будуть звільнені, повернуті під український прапор і територіальну цілісність нашої держави буде відновлено. «Відбудуємо аеропорт Донецька, і на його високій диспетчерській вежі завжди майорітиме український прапор, який «кіборги» піднімали знову і знову під кулями і снарядами. Аеропорт стане кращим, сучаснішим. Там злітатимуть і сідатимуть літаки звідусіль. І завжди будемо пам’ятати наших героїв», – сказав Глава держави.