Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

Terrasoft запрошує на масштабний відкритий захід для бізнес- та IT-лідерів

Дата створення: 16:32 20.05.2019, Переглядів: 164

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес – і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 року. Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Володимир Зеленський: Наше найперше завдання – припинення вогню на Донбасі

Дата створення: 15:02 20.05.2019, Переглядів: 152

Президент України Володимир Зеленський заявив, що припинення вогню на cході країни та повернення українських Криму й Донбасу є головними пріоритетами його команди. Про це він сказав у своїй інавгураційній промові під час урочистого засідання парламенту.

Інавгураційна промова Президента України Володимира Зеленського

Дата створення: 14:56 20.05.2019, Переглядів: 152

Дорогі українці! Після моєї перемоги на виборах мій шестирічний син сказав: «Та! По телевізору кажуть, що «Зеленський – Президент…» Виходить, що… я… теж Президент?!» І тоді це прозвучало як жарт, але згодом я зрозумів, що насправді це істина. Тому що кожен з нас Президент. Не 73 відсотки, які за мене голосували, а всі 100 відсотків українців. Це не моя, це наша спільна перемога. І це – наш спільний шанс. За який ми несемо спільну відповідальність. І щойно – не тільки я складав присягу. Кожен з нас поклав руку на Конституцію і кожен з нас присягнув на вірність Україні.

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

Дата створення: 11:10 20.05.2019, Переглядів: 154

20 травня у Києві, під час урочистого засідання Верховної Ради, новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави. Клятву він проголосив, поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке Євангеліє. «Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі», – сказав новообраний Президент.

На Христинівщині вперше відбувся фестиваль хореографічного мистецтва «Територія танцю»

Дата створення: 16:21 17.05.2019, Переглядів: 157

Сьогодні на площі ім. Тараса Шевченка м.Христинівка вперше відбувся фестиваль хореографічного мистецтва «Територія танцю». Учасниками фестивалю стали хореографічні колективи Христинівщини. Привітати учасників фестивалю прийшли заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель, помічник Народного депутата України Антона Яценка Світлана Полонська.

Розпочато етап підготовки до будівництва нової сучасної амбулаторії загальної практики в с.Розсішки

Дата створення: 15:39 17.05.2019, Переглядів: 151

Днями розпочато етап підготовки до будівництва нової сучасної амбулаторії загальної практики в с.Розсішки. Голова райдержадміністрації Людмила Денисюк спільно з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Терещук та начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Іваном Рябоконем здійснили робочу поїздку в с.Розсішки. Під час візиту керівники райдержадміністрації проінспектовали виконання початкових робіт, обговорили з сільським головою с.Розсішки Галиною Паламарчук план та строки будівництва. Будівництво амбулаторії було заплановано в поточному році. Лікувально-профілактичний заклад надаватиме якісну первинну медичну допомогу не лише місцевим, а і мешканцям наближених сіл.

Молебень за жертв політичних репресій

Дата створення: 15:37 17.05.2019, Переглядів: 147

Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

Цілодобова робота – більш ефективна, – Тарас Висоцький про пункти габаритно-вагового контролю

Дата створення: 15:33 17.05.2019, Переглядів: 98

Цілодобова робота пунктів габаритно-вагового контролю підвищить ефективність та результативність їхнього функціонування. Про це сказав перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. Він спільно з фахівцями профільних структурних підрозділів та організацій оглянув роботу пересувного пункту на автодорозі Н-16 «Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань», км 40+170, КП “Руська Поляна”. Тут, зокрема, говорили про потребу енергозабезпечення та освітлення в темну пору доби цього майданчика, а також у цілому всіх функціонуючих у регіоні пунктів.

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата створення: 10:00 17.05.2019, Переглядів: 61

Днями в малому залі Будинку рад під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Христинівської райдержадміністрації. У роботі комісії взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник соціального захисту населення Світлана Ісакова, начальник відділу освіти Людмила Марченко,директор Христинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Маріщак, головний спеціаліст юридичного відділу Тетяна Пасхалова.

День вишиванки

Дата створення: 16:26 16.05.2019, Переглядів: 93

Сьогодні Україна відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому. Свято є самобутнім і самодостатнім. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, школу чи садочок. Працівники Христинівської райдержадміністрації на чолі з головою РДА Людмилою Денисюк долучилися до святкування та прийшли на роботу в українському національному вбранні.