Консультує Міністр Юстиції

Дата створення: 14:54 03.04.2019, Переглядів: 13

Вітаю, шановний Міністре! Мені 21 рік, шукаю першу роботу після закінчення ВНЗ. Розкажіть, будь ласка, на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування? Артем Ліванов

Весь керівний склад Державного концерну «Укроборонпром» має пройти перевірку на поліграфі – Президент

Дата створення: 08:10 03.04.2019, Переглядів: 21

«Ми звертаємося до Уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу Державного концерну «Укроборонпром». Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу – і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність», - сказав Президент України Петро Порошенко під час наради з Секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим та заступником Секретаря РНБОУ Сергієм Кривоносом. Глава держави прийняв доповідь заступника Секретаря РНБОУ Сергія Кривоноса щодо пропозицій по перевірці ДК «Укроборонпром» та реформуванню оборонного сектора.

Церковна громада с.В.Севастянівка отримала офіційну копію Томосу

Дата створення: 14:09 29.03.2019, Переглядів: 51

Сьогодні церковна громада с.В.Севастянівка отримала офіційну копію Томосу, історичного документа, який засвідчує незалежність Української Православної Церкви. Для того щоб отримати дану копію Томосу, прихожани церкви написали офіційний лист-прохання до Митрополита Епіфанія, який затвердили своїми підписами.

Відбулася зустріч з активом громади с.Орадівка

Дата створення: 16:46 28.03.2019, Переглядів: 35

28 березня відбулася зустріч з активом громади с.Орадівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

ОФІЦІЙНО! Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році

Дата створення: 16:04 28.03.2019, Переглядів: 10

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами) з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням у 2020 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання.

Відбулася зустріч з активом громади с.Пеніжкове

Дата створення: 16:42 27.03.2019, Переглядів: 34

27 березня відбулася зустріч з активом громади с.Пеніжкове, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Відкриття ХХІV районної виставки перспективного педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Христинівщини - 2019»

Дата створення: 15:00 27.03.2019, Переглядів: 35

Сьогодні на базі Христинівської загальноосвітньої школи №2 відбулося відкриття ХХІV районної виставки перспективного педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Христинівщини - 2019». У заходах взяли учать заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, директори загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних установ та педагогічні колективи навчальних закладів району.

Карашинська ОТГ: три незвичайні фестивалі, дружба з КНР та унікальний проект розвитку громади

Дата створення: 14:28 27.03.2019, Переглядів: 20

Цьогоріч Карашинська ОТГ, що на Корсунщині, зустрічатиме сотні гостей: громада планує провести одразу три власних фестивалі, і традиційно тут очікують чергову делегацію гостей із Китаю. Про секрети популярності Карашинської громади черкаські журналісти дізналися під час прес-туру, організованого Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми „U-LEAD з Європою“ та Мінрегіону.

Об’єднання ресурсів задля розвитку: Черкаська область утримує лідерські позиції в питаннях укладання договорів міжмуніципального співробітництва

Дата створення: 14:13 27.03.2019, Переглядів: 18

На Черкащині беруть курс на активізацію співробітництва між територіальними громадами. В області вже укладено 23 договори – до 16 уже діючих торік, з початку 2019 року додалося ще 7 договорів міжмуніципального співробітництва. Всі вони зареєстровані у Мінрегіоні, інформують у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.