Відкритий до діалогу, – Роман Боднар на зустрічі з підприємцями області

Дата створення: 10:16 08.11.2019, Переглядів: 11

Комунікація з представниками підприємницьких структур різного рівня – від малого до великого бізнесу – є надзвичайно важливою та необхідною. Про це сказав у ході засідання Регіональної ради підприємців у Черкаській області керманич області Роман Боднар. Каже: аби наповнювався бюджет, що й серед пріоритетних завдань Президента України, у регіоні має бути нормальний інвестиційний бізнес-клімат, коли бізнесу комфортно працювати й немає перешкод, коли є порозуміння й комунікація, а влада оперативно та швидко реагує на вимоги сучасності.

Призначення та виплата грошової компенсації для придбання житла

Дата створення: 15:55 07.11.2019, Переглядів: 37

Нещодавно під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання комісії з прийняття рішень для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Привітали з професійним святом працівників культури

Дата створення: 14:35 07.11.2019, Переглядів: 34

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Христинівський район багатий талановитими, обдарованими, всебічно розвиненими особистостями. Саме культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Напередодні свята, у районному Будинку культури, відбулися святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури.

Черкащина розпочала створення бренду регіону

Дата створення: 14:23 07.11.2019, Переглядів: 121

Сергій Трофімов представив новопризначеного голову Черкаської ОДА Романа Боднара

Дата створення: 08:08 05.11.2019, Переглядів: 13

За дорученням Президента України Володимира Зеленського, перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов представив місцевій громаді Черкащини новопризначеного голову обласної держаної адміністрації Романа Боднара.

Христинівчан привітали з Днем працівника соціальної сфери

Дата створення: 16:38 01.11.2019, Переглядів: 31

Щороку у першу неділю листопада відповідно до Указу Президента України від 1999 року працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної  політики з питань соціального захисту.

В ОДА напрацювали план заходів з реконструкції дамби на Христинівщині

Дата створення: 14:34 31.10.2019, Переглядів: 38

У селі Осітна, що на Христинівщині, візьмуться за відбудову греблі між ставками. Проведе роботи своїм коштом Благодійний фонд «Герої не вмирають». План першочергових заходів напрацьовували сьогодні в ОДА на нараді під головуванням заступника очільника області Віктора Карпенка.