Новини

Відбулося чергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 16:58 28.02.2019, Переглядів: 17

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій району.

Ні прізвища, ні посади нікого не врятують від відповідальності, якщо факти підтвердяться – Президент

Дата створення: 16:20 28.02.2019, Переглядів: 21

Президент Петро Порошенко наголошує, що ні прізвища, ні посади нікого не врятують і винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти провини будуть доведені. Так під час регіональної поїздки Глава держави прокоментував журналістам останні події довкола  «Укроборонпрому». «Армія це є найбільша цінність України. Армія створювалась зусиллями мільйонів українців, які віддавали останнє. Армія є гордістю України. Як Верховний Головнокомандувач армію буду захищати», - підкреслив Президент.

Робоча зустріч з активом с. Івангород

Дата створення: 10:55 28.02.2019, Переглядів: 37

27 лютого відбулася робоча зустріч з громадою с. Івангород, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, в.о. начальника управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Петрук, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Притула, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, головний лікар КНП «ЦПМСД» Ольга Калініна.

Україна в НАТО – гарантія нашої безпеки, – Президент на оперативно-стратегічному зборі ЗСУ

Дата створення: 10:03 27.02.2019, Переглядів: 25

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко взяв участь в оперативно-стратегічному зборі з керівним складом Збройних Сил України. «П’ять років минуло з початку російської агресії проти нашої держави. П’ять років, сплачуючи високу ціну, Україна відстоює своє право на незалежність і цивілізаційний вибір», – наголосив Президент. Верховний Головнокомандувач ЗСУ підкреслив, що за п’ять років українська армія набула великого досвіду. «Знає як і має чим давати відсіч ворогу. Та ми ніколи не забудемо добровольців і волонтерів, які одними з перших прийняли на себе удар у 2014 році. Тоді, коли штучно ослаблену Україну, як здавалося кремлівським стратегам, швидко мали б принести у жертву реваншистським імперським планам Москви», – сказав Президент.

Рубрика «Консультує Міністр юстиції»

Дата створення: 15:34 26.02.2019, Переглядів: 27

Доброго вечора! Ми з нареченою плануємо одружитись навесні. Щоб не опинитися серед сімейних пар,  які сваряться через кожну копійку, хочемо укласти шлюбний договір. Знаю, що така практика для України є новою, тому  розкажіть, будь ласка, про неї більш детально?

КІБЕРБУЛІНГ: НЕБЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТ-ПРОСТОРІ

Дата створення: 15:26 26.02.2019, Переглядів: 27

З розвитком сучасних інформаційних технологій, засобів зв’язку, інтернету та соцмереж з’явився і такий вид психологічного насильства, як кібербулінг – приниження чи цькування за допомогою мобільних телефонів та інших гаджетів.

Відбулась робоча нарада з питань регулярних пасажирських перевезень

Дата створення: 15:09 26.02.2019, Переглядів: 31

25 лютого під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулась робоча нарада з питань регулярних пасажирських перевезень. Участь у нараді взяли в.о. начальника управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Петрук, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку та інфраструктури Алла Кревсун, запрошені перевізники, які згідно договорів обслуговують приміські автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі території району директор ТОВ «Автотранссервіс» Сергій Лівий, представник ТОВ «Круїз – Авто» Анатолій Найкус та приватний перевізник Руслан Рога.

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

Дата створення: 09:53 26.02.2019, Переглядів: 25

Із березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій.

Рубрика «Консультує Міністр юстиції»

Дата створення: 09:42 26.02.2019, Переглядів: 21

Доброго дня! Ми з дружиною виховали двох дітей, нині вони вже дорослі і живуть окремо, але нам хочеться подарувати любов та тепло дитині з дитячого будинку. В Інтернеті міститься багато різної інформації, однак немає розуміння, що за чим робити,  куди звертатися та які документи необхідно зібрати?  Буду вдячний за поради.

Що робити з безпритульними тваринами на вулицях міст і сіл?

Дата створення: 09:36 26.02.2019, Переглядів: 24

Незабаром весна і однією із найбільш актуальних проблем стане питання безпритульних тварин на вулицях міст і сіл. Що робити людям, які стикаються із цією проблемою? Як повинна вирішуватись вона у кожному селі або місті?