Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

Привітали рідних загиблих учасників АТО з нагоди Дня 8 березня

Дата створення: 17:03 05.03.2019, Переглядів: 39

Напередодні жіночого дня голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова та учасник АТО Павло Харук привітали матерів та бабусь загиблих учасників АТО із весняним святом 8 Березня, вручили їм квіти та подарунки, поцікавились їхнім життям, дали відповідь на турбуючі питання.

Нас єднає Тарасове слово

Дата створення: 12:52 05.03.2019, Переглядів: 32

205 років тому сталася подія, яка пов’яже  село Моринці Звенигородського  повіту з великим світом – в кріпацькій родині Шевченків народився син Тарас. Його ім’я стало в один ряд  з найбільшими поетами людства. Тарас Шевченко став не просто поетом, він – голос душі українського народу, його крик, сльоза і глибоке зітхання, стогін і разом з тим поклик гніву, заклик до боротьби за волю і незалежність.

Відбулися збори активу громади с.Синиця

Дата створення: 17:58 04.03.2019, Переглядів: 8

4 березня відбулися збори активу громади с.Синиця, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.

Грошове забезпечення воїнів на передовій буде підвищено – Президент

Дата створення: 08:45 04.03.2019, Переглядів: 32

Президент Петро Порошенко під час перебування на опорному пункті українських десантників в районі проведення операції Об'єднаних сил, повідомив про рішення підвищити грошове забезпечення військовослужбовців, які знаходяться на передовій.

Президент вніс як невідкладний на розгляд Верховної Ради законопроект про відповідальність за незаконне збагачення

Дата створення: 08:43 04.03.2019, Переглядів: 27

Президент Петро Порошенко підписав проект закону про внесення змін до законодавчих актів щодо відповідальності за незаконне збагачення і вніс його як невідкладний на розгляд Верховної Ради.

Очільник області зустрівся з представниками місії ОБСЄ зі спостереження за президентськими виборами

Дата створення: 08:42 04.03.2019, Переглядів: 42

Голова обласної адміністрації Олександр Вельбівець зустрівся з офіційними спостерігачами від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі щодо проведення Президентських виборів 2019. Це – Бюттнер Інго та Купер Сьюзан Б. Вони прибули задля спостереження за процесом проведення чергових виборів Президента України 31 березня.

Андрій Рева: Індексація пенсій відбудеться у встановлені терміни, вчасно і без затримок

Дата створення: 08:41 04.03.2019, Переглядів: 32

Про це Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив на засіданні Уряду, доповідаючи про процес підготовки до початку проведення автоматичної індексації пенсійних виплат.

Результати співпраці з місцевими роботодавцями, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами

Дата створення: 12:58 01.03.2019, Переглядів: 29

Одним із першочергових завдань Христинівської районної філії  є досягнення високого рівня співпраці  з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якісним задоволенням їх потреб. Залученню роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення центром зайнятості потреб роботодавців у персоналі.

Школа мистецтв – дім, де виховуються таланти (професіографічна екскурсія)

Дата створення: 12:54 01.03.2019, Переглядів: 26

Як зрозуміти, хто ти є й яке місце колись займеш у суспільстві? Які таланти ховаються в потаємних куточках твоєї душі, як їх розпізнати й втілити в життя? Немає такої людини, яка б не замислювалася над цим питанням. Звичайно, кожен може віднайти себе, та все ж не без допомоги старших: батьків, вчителів, людей, які допомагають знайти свою професію та в подальшому майбутньому стати кваліфікованим фахівцем – майстром своєї справи.

Відбулися збори активу громади с.Талалаївка

Дата створення: 16:58 28.02.2019, Переглядів: 24

28 лютого відбулися збори активу громади с.Талалаївка, в яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області. Напочатку зборів присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять сільської голови с.Сичівка Надії Богачук, яка сьогодні раптова пішла з життя. Під час зборів представники структурних підрозділів РДА відповіли на запитання мешканців села щодо децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизацію, про стан доріг та встановлення водогону, благоустрій села. Сільський голова с.Талалаївка Сергій Ісько звітував перед громадою про виконання сільського бюджету та проведену роботу сільської ради та виконавчого комітету упродовж 2018 року. Про основні види шахрайств та схеми аферистів проінформували працівники сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області. За результатами сходки громадяни отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.