В області працюють над реформуванням адміністративно-територіального устрою

Дата створення: 16:10 27.05.2019, Переглядів: 261

Пропозиції з реформування адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів напрацьовують в області. Над цим працює міжвідомча регіональна робоча група, перше засідання якої відбулось в обласній адміністрації 21 травня.

Кабінет Міністрів визначив порядок проведення верифікації державних виплат

Дата створення: 16:02 27.05.2019, Переглядів: 237

22 травня Уряд визначив Порядок здійснення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій та інших соціальних виплат, які здійснюються за рахунок державних коштів. Згідно з порядком для верифікації буде використовуватись інформація, що впливає на визначення права на отримання та розмір таких виплат. Також чітко прописано порядок надання Міністерством фінансів рекомендацій органам, що здійснюють державні виплати, та порядок їх опрацювання.

На Христинівщині відбулося урочисте відкриття КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата створення: 19:14 25.05.2019, Переглядів: 263

Сьогодні в приміщенні Христинівської ЦРЛ відбулося урочисте відкриття КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Привітати медичний персонал закладу на чолі з керівником Ольгою Калініною завітали голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, міський голова Микола Наконечний, заступник міського голови Олександр Кучеренко, депутати міської ради, депутат обласної ради Олег Баштан, менеджер з комунікацій групи компаній «Alebor Group» Дарина Козоріз, підприємці району.

У Черкаському профучилищі будівельних технологій відкрили ще один навчально-практичний центр

Дата створення: 11:02 24.05.2019, Переглядів: 241

У Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій відкрили навчально-практичний центр «Sniezka». Тут матимуть змогу удосконалювати власну майстерність маляри, що навчаються в навчальному закладі. Загалом же на базі училища діє вже з новоствореним 5 центрів будівельного напряму.

Перспективи співпраці: представники міжнародної компанії «Aptiv PLC» відвідали Черкаський політех

Дата створення: 10:58 24.05.2019, Переглядів: 246

Потенційні напрями співпраці Черкаського політехнічного технікуму з міжнародною компанією «Aptiv PLC» обговорили сьогодні. У навчальному закладі перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький та керівник технікуму Дмитро Галат зустрілися з паном Луісом Фігьюредо – директором із питань розвитку виробництва компанії в Європі, Центральній Азії та Африці.

Черкащина має всі передумови, аби її жителі могли працювати й відчувати себе частиною Європи, – Тарас Висоцький на Дні кар’єри ЄС у ЧДТУ

Дата створення: 10:46 24.05.2019, Переглядів: 240

День кар’єри ЄС проходить на Черкащині. Він покликаний ознайомити й поінформувати молодь нашої області про реальні шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості в контексті європейської інтеграції України. Цей захід уперше організували силами Представництва Європейського Союзу в Україні та Черкаського державного технологічного університету за підтримки Черкаської ОДА, міської ради, обласного та міського центрів зайнятості.

Очільник області взяв участь в урочистій ході та вшануванні пам’яті Тараса Шевченка

Дата створення: 10:38 24.05.2019, Переглядів: 228

Традиційно 22 травня у Каневі відбулись заходи з нагоди річниці перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі. Розпочались вони з молебню в Успенському соборі, а після всі учасники заходу урочистою ходою пройшли до могили великого сина українського народу. Участь в ході взяв голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Вельбівець та делегації з усіх районів Черкащини.

Відкривай, змінюй: головний бізнес-івент року відбудеться в Черкасах

Дата створення: 09:25 24.05.2019, Переглядів: 231

Економічний форум «OPEN BIZ» вже вдруге збере у Черкасах бізнес «без краваток» та об’єднає 11 бізнес-спікерів, найкращих експертів-практиків та 200 підприємців. Стартує ця подія регіонального масштабу 1 червня у Долині троянд.

ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНА ПОЇЗДКА ДО УГОРЩИНИ, СЛОВЕНІЇ, ІТАЛІЇ та ВАТИКАНУ

Дата створення: 16:35 22.05.2019, Переглядів: 177

З 25 вересня по 3 жовтня 2019 року заплановано міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану (програма поїздки додається). Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, представники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціально-гуманітарної сфери, органів місцевого самоврядування, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти тощо. Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками участі у поїздці видаються сертифікати міжнародного зразка. Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (063) 737-40-47, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17, (097) 908-52-28. Кількість місць обмежена.