З дня бою під Крутами – 102 роки

Дата створення: 08:53 29.01.2020, Переглядів: 16

29 січня 2020 року в Україні відбувається вшанування пам’яті Героїв Крут.  Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

З першого квітня в Україні запровадять електронний лікарняний

Дата створення: 14:23 28.01.2020, Переглядів: 18

З першого квітня 2020 року в Україні планується запровадити електронний лікарняний. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль.

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії

Дата створення: 12:24 28.01.2020, Переглядів: 14

Сьогодні всім демократичним державам варто об’єднати зусилля, щоб уникнути агресії, заявив Президент України Володимир Зеленський після переговорів з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

НБУ ввів в обіг оновлену 200-гривневу банкноту

Дата створення: 12:12 28.01.2020, Переглядів: 16

З 25 лютого цього року Нацбанк ввів в обіг купюру у 200 гривень з оновленим дизайном. Новими банкнотами Національний банк заміщуватиме зношені та пошкоджені 200-гривневі банкноти зразка 2007 року. Поступово в обігу ставатиме більше нових 200-гривневих банкнот через заміну зношених.

Рекомендації МОЗ для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Дата створення: 11:49 28.01.2020, Переглядів: 12

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності. Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.

Майже 48% українців хочуть навчатися цифровій грамотності

Дата створення: 15:00 27.01.2020, Переглядів: 19

26 грудня Міністерство цифрової трансформації взяло участь у круглому столі «Розвиток цифрових навичок та компетентностей в Україні: передумови та практичні кроки». Захід проводився за фінансовоі? підтримки Європеи?ського Союзу. Заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан згадала про стратегічну мету Мінцифри — навчити цифровій грамотності 6 млн українців протягом 3 років, а також презентувала результати першого в історії України соціологічного дослідження цифрових навичок громадян.

У тестовому режимі стартувала освітня онлайн платформа з навчання цифрових навичок українців

Дата створення: 14:55 27.01.2020, Переглядів: 31

Сьогодні запустили освітню онлайн платформу з навчання цифрових навичок українців. Дія: цифрова освіта — https://osvita.diia.gov.ua  Цей проєкт - безкоштовна освіта в цій сфері. З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку. До 30 січня платформа працюємо в тестовому режимі. Далі офіційна презентація.

Скорботна свічка пам’яті...

Дата створення: 14:08 27.01.2020, Переглядів: 26

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Саме в цей день радянські війська визволили концтабір Освенцим, який знаходився на території Польщі. Нацистський смерч понад три роки душив Україну. Вбивства євреїв розпочалися восени 1941 року, спочатку в центральній а потім і в Західній Україні. Спалено сотні сіл, знищено понад 6 мільйонів мирних жителів. Серед них – півтора мільйона єврейських жінок, дітей і немічних старих. Із теренів України зметено цілі містечка зі своєрідною культурою, святими книгами, молитовною силою. Не обминув цей жах і нашу багатостраждальну Христинівщину.