Тарифний селектор: Уряд доручив місцевій владі навести лад з тарифоутворенням

Дата створення: 09:06 11.03.2019, Переглядів: 13

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зібрав селектор з головами обласних державних адміністрацій та мерами міст і висловив стурбованість великою різницею в тарифах на централізоване опалення в українських містах.

Вельбівець поділився масштабними планами розвитку Черкащини на 2019 - 2021 рік

Дата створення: 09:02 11.03.2019, Переглядів: 14

В минулому році під час Ради регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Відповідне доручення відображено в Указі Президента України №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади».

Нас єднає Тарасове слово

Дата створення: 12:19 09.03.2019, Переглядів: 10

205 років тому сталася подія, яка пов’яже  село Моринці Звенигородського  повіту з великим світом – в кріпацькій родині Шевченків народився син Тарас. Його ім’я стало в один ряд  з найбільшими поетами людства. Тарас Шевченко став не просто поетом, він – голос душі українського народу, його крик, сльоза і глибоке зітхання, стогін і разом з тим поклик гніву, заклик до боротьби за волю і незалежність.

Свято весни і краси...

Дата створення: 19:59 07.03.2019, Переглядів: 34

Сьогодні в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня. В заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, заступник міського голови Олександр Кучеренко, представники трудових колективів району.

Таке обладнання в рази збільшує кількість урятованих життів, – Олександр Вельбівець на відкритті ангіографічної операційної в кардіоцентрі

Дата створення: 14:11 07.03.2019, Переглядів: 20

Черкаський обласний кардіологічний центр – із новим ангіографічним обладнанням. Його продемонстрували під час відкриття ангіографічної операційної, що у відділенні інтервенційної радіології кардіоцентру. Придбали новий апарат, вартість якого більше 23 млн грн, за рахунок співфінансування 50×50 відсотків обласного та державного бюджетів (відповідно до постанови КМУ про субвенцію на придбання ангіографічного обладнання).

До 205-річчя великого українського Кобзаря

Дата створення: 11:50 07.03.2019, Переглядів: 7

9 березня весь світ вшановує пам'ять великого українського Кобзаря. Шевченко і Україна, Україна й Шевченко – неможливо уявити ці два слова одне без одного. 205 років тому Господь подарував нам поета, який розбудив націю неповторним словом і підніс це слово на всесвітній духовний рівень. Творчість Тарас Шевченко виходить за межі не однієї країни. Його заклик до братерства й любові, до правди і справедливості, а над усе - до волі, має всесвітнє значення. Він поет усього людства.

Христинівчани відзначили 75-у річницю визволення Христинівського району від фашистських загарбників

Дата створення: 10:47 07.03.2019, Переглядів: 10

Сьогодні христинівчани відзначили 75-у річницю визволення Христинівського району від фашистських загарбників. В цей знаменний день ми згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю, вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося перед усіма, хто на собі відчув пекло військових дій. Для кожного мешканця району цей день по справжньому особливий — 75 років тому наш край був звільнений від німецько-фашистських загарбників.

Відбулася зустріч з активом громади с.Осітна

Дата створення: 17:41 06.03.2019, Переглядів: 9

6 березня відбулася зустріч з активом громади с.Осітна, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, начальник сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Відбулася зустріч з активом громад с.Розсішки та с.Веселівка

Дата створення: 17:54 05.03.2019, Переглядів: 12

5 березня відбулася зустріч з активом громад с.Розсішки та с.Веселівка, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУ Національної поліції України.