Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

Відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

Дата створення: 09:16 09.04.2019, Переглядів: 22

8 квітня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Христинівської районної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Прокопенко, головний спеціаліст режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Яковенко, директор Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Ковальський, соціальний працівник Христинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Гайдай. На засіданні комісії розглядалася заява христинівчанина, який підлягає призову на строкову військову службу і особисто заявив про неможливість її проходження як такої, що суперечить його релігійним переконанням (з документальним підтвердженням). За результатами засідання комісією прийнято рішення про направлення заявника на альтернативну службу до ДП ДГ «Нива».

ПОДАТКОВА ЗНИЖКА: УРЯДОВА ПІДТРИМКА ДЛЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ БАТЬКІВ

Дата створення: 09:02 09.04.2019, Переглядів: 19

Міністерство юстиції і Уряд України одним із ключових завдань своєї роботи визначили піклування про наше майбутнє – про наших дітей. Для сприяння відповідальному ставленню батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей вже реалізована низка ініціатив. Зокрема, запроваджено податкову знижку для сумлінних батьків. Орієнтовний розмір податкової знижки складає 18% від фактично сплаченої суми. Раніше до знижки входила оплата в закладах професійної та вищої освіти. Відтепер податкову знижку можна отримати також на оплату навчання дитини в закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти. Податкова знижка на розвиток дитини – це сума, яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи.

Аграріїв Черкащини підтримують в межах обласних та державних програм

Дата створення: 08:57 09.04.2019, Переглядів: 21

Черкащині в межах державної підтримки затвердили ліміт коштів на вигідне кредитування для аграріїв. Йдеться про функціонування механізму часткової компенсації підприємствам АПК відсоткової ставки за банківськими кредитами задля поліпшення фінансового стану агропідприємств та нарощування темпів виробництва конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції у 2019 році. Фінансування для нашої області сягає 9,8 млн грн. Про це розповідає начальник управління АПР Черкаської ОДА Ігор Колодка і додає: невдовзі відбудеться засідання обласної конкурсної комісії щодо розподілу коштів. Нині ж збираємо необхідні заяви та документи від суб’єктів господарювання АПК.

Перший заступник ОДА зустрівся із пані Послом Австралії в Україні

Дата створення: 08:54 09.04.2019, Переглядів: 13

  Перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький зустрівся сьогодні з пані Меліссою О’Рурк – Послом Австралії в Україні. Під час зустрічі вони обговорили шляхи співпраці Черкащини з Австралією, зокрема у сфері зовнішньої торгівлі, сільського господарства, інвестицій, соціального напряму.

«AGROSHOW UKRAINE 2019»

Дата створення: 08:53 09.04.2019, Переглядів: 16

16-19 травня на території КП «Черкаський аеропорт» у м. Черкаси (вул. Смілянська, 168) відбудеться III Міжнародна агро – промислова виставка «AGROSHOW UKRAINE 2019» Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб,серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей. AGROSHOW UKRAINE – одна з найбільших агро – виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо – фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.

Близько 50 млн грн – ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань

Дата створення: 08:24 09.04.2019, Переглядів: 15

Майже 50 млн грн щорічної разової грошової допомоги до 5 травня виплатять цьогоріч на Черкащині ветеранам війни та постраждалим внаслідок нацистських переслідувань. Таких в області 36 тисяч і вже традиційно вони матимуть змогу одержати передбачені їм нарахування.

Христинівщину відвідав перший заступник очільника області Тарас Висоцький

Дата створення: 08:23 09.04.2019, Переглядів: 22

Будівництво нових сільських амбулаторій – одна з головних ініціатив Президента України Петра Порошенка. Одна з таких модульних амбулаторій буде побудована в поточному році у с.Розсішки по вулиці Миру, 4. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 983 та відповідно до експертного звіту філії ДП «Укрдержбудекспертиза» від 31.10.2018 № 24-1011-18. Кошторисна вартість об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини – будівництво» склала 5946,428 тис.грн. на умовах співфінансування з місцевим бюджетом. Наразі перший заступник очільника області Тарас Висоцький інспектує об’єкти, де вже розпочато будівництво та відвідує всі населені пункти, де визначили будівництво.

Президент виборцям: Я вас почув. Це сильний стимул проаналізувати помилки і урок на наступні п`ять років

Дата створення: 08:22 09.04.2019, Переглядів: 10

Президент України Петро Порошенко наголошує, що почув і тих українців, які підтримали його у першому турі виборів, і тих, хто голосував проти нього. Водночас Глава держави наголосив, що на наступні п`ять років має чітке бачення того, що необхідно зробити, з урахуванням уроків минулих п’яти років. Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна».

«Сучасні амбулаторії забезпечать населення якісними та доступними медпослугами», – Тарас Висоцький під час інспектування об’єктів

Дата створення: 09:55 08.04.2019, Переглядів: 32

У кількох районах Черкащини вже розпочали будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини. У цілому стартували на 8 об’єктах.

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 16:22 04.04.2019, Переглядів: 39

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, установ та організацій району. Під час роботи комісії затверджено Координаційний план дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2019 року. Комісією розглядалися звернення громадян щодо екологічної безпеки та попередження надзвичайних ситуацій, обговорено питання зрізання аварійних дерев, попередження епідемускладнень з холери та інших небезпечних інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення. По всіх питаннях комісією прийняті відповідні рішення та надані доручення відповідальним виконавцям.