ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ

Дата створення: 10:51 04.06.2019, Переглядів: 219

Справжні сучасні герої — це звичайні люди, які живуть поруч з нами в ці непрості часи. У їхнє життя прийшла війна. Вони втратили близьких, свій дім, роботу, справу життя, опинились у складних життєвих обставинах. Але незважаючи ні на що, знайшли в собі сили жити далі, здолали складнощі, із честю вийшли з безвихідних ситуацій, вибороли собі право на другий шанс. Ці люди не просто змінили своє життя, але й змінили світ навколо себе. Ці люди — герої.

Відбулося засідання районної координаційної ради з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2019 року

Дата створення: 16:00 31.05.2019, Переглядів: 258

Днями в малому залі Будинку рад під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук відбулося засідання районної координаційної ради з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2019 року. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час засідання розглядалися питання: 1.Про затвердження плану роботи координаційної ради з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2019 року. 2.Про стан готовності пришкільних відпочинкових таборів з денним перебування, таборів праці та відпочинку до роботи в літній період. За підсумками засідання комісією прийняті відповідні рішення.

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Дата створення: 15:39 31.05.2019, Переглядів: 260

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Напевно недарма таке чудове і світле свято як День захисту дітей ми святкуємо 1 червня - у перший день літа. Адже це найкраща пора року – коли все навколо розпускається, квітне і буквально дихає життям.

Дата створення: 15:37 31.05.2019, Переглядів: 255

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк та помічник Народного депутата України Антона Яценка Світлана Полонська відвідали діток, які наразі проходять лікування Христинівські ЦРЛ та вручили їм солодкі подарунки. Вітаючи дітей, представники районної влади бажали дітлахам міцного здоров’я, щастя, удачі та здійснення мрій.

Володимир Зеленський передав на розгляд Верховної Ради законопроект про імпічмент Президента

Дата створення: 10:36 30.05.2019, Переглядів: 257

29 травня Президент України Володимир Зеленський спрямував до Верховної Ради проект закону про особливу процедуру усунення Президента з поста (імпічмент). Про це під час брифінгу повідомив Радник Президента України – Представник Президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук. Також Глава держави вкотре спрямував до Парламенту звернення щодо розгляду вже зареєстрованого законопроекту про скасування депутатської недоторканності (№ 7203).

Рятувальники Христинівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль

Дата створення: 09:27 30.05.2019, Переглядів: 266

Сьогодні рятувальники Христинівського РС УДСНС України в Черкаській області на чолі з начальником Віталієм Щербиною отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль. Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС України в Черкаській області на Олександр Горобець вручив рятувальникам ключі від нового пожежного автомобіля «МАЗ».

Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції ЗСУ на Луганщині

Дата створення: 11:25 29.05.2019, Переглядів: 256

Президент України Володимир Зеленський здійснив першу робочу поїздку на Луганщину, де оглянув позиції військових у Станиці Луганській і Щасті. Глава держави поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів.

Україна продовжує співпрацю з Міжнародним валютним фондом – підсумки зустрічі Президента з місією МВФ

Дата створення: 11:25 29.05.2019, Переглядів: 249

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з місією Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Роном ван Роденом, яка перебуває в Києві. До зустрічі також долучилися Голова Національного банку України Яків Смолій та Міністр фінансів України Оксана Маркарова.

Тарас Висоцький керівникам ОТГ: «Маємо напрацювати ефективний інструмент співпраці»

Дата створення: 09:50 29.05.2019, Переглядів: 246

Керівники територіальних громад Черкащини спільно з представниками обласного керівництва, районних управлінь АПК та територіальних підрозділів міністерств, відомств провели спільне засідання. Йшлося, зокрема, про надходження до бюджетів ОТГ, їх зростання за рахунок ефективного землекористування та створення належних умов для землекористувачів.

До Христинівщини з робочим візитом завітав Тарас Висоцький

Дата створення: 19:45 28.05.2019, Переглядів: 267

Сьогодні перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Тарас Висоцький здійснив робочу поїздку до Христинівщини. Разом з головою Христинівської райдержадміністрації Людмилою Денисюк та першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком ознайомилися з реалізацією і запровадженням нової концепції розвитку медичної галузі в Христинівському районі та окреслили ряд завдань.