Рубрика «Консультує Міністр юстиції»

Дата створення: 12:04 06.02.2019, Переглядів: 40

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?

Валерій Данилевський про цінність навчально-практичних центрів у сфері профтехосвіти

Дата створення: 11:46 06.02.2019, Переглядів: 47

Для утвердження позитивного іміджу професійної освіти, підвищення рівня підготовки робітничих кадрів, в області відкривають навчально-практичні центри галузевих напрямів, розповідає начальник Управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський та додає: – Таких на Черкащині функціонує вже 13, зокрема три – енергетичного напряму, шість – будівельного, два – сільськогосподарського, а також дорожньо-будівельний та швейний. Між іншим, торік ми відкрили 8 центрів.

Шлях до професії (професіографічна екскурсія до Христинівської районної бібліотеки)

Дата створення: 11:41 06.02.2019, Переглядів: 101

В умовах ринкової економіки, низької заробітної плати  й відповідно невисокого престижу професії бібліотекаря , її «старіння» стає  однією з найважливіших проблем галузі, тому потреба в молодих, талановитих спеціалістах  у таких  установах  просто  необхідна.

Як перетворити вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз

Дата створення: 11:16 06.02.2019, Переглядів: 53

Шановні старшокласники та шукачі роботи!

Не лише Україні потрібно НАТО, а й Україна потрібна НАТО – Президент

Дата створення: 08:53 06.02.2019, Переглядів: 48

Під час програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Президент Петро Порошенко наголосив, що і Україна і Північноатлантичний альянс обопільно зацікавленні у поглибленні та розширенні партнерства. «Не просто НАТО потрібно Україні, а й Україна потрібна НАТО», – акцентував Глава держави. Петро Олексійович підкреслив важливість солідарної позиції світу в підтримці України. «На останньому саміті НАТО, де я мав честь бути присутнім, виступав 21 керівник держав НАТО. У виступі кожного з них звучало – ми маємо підтвердити рішення Бухарестського саміту НАТО про те, що двері НАТО для України відкриті. Ми маємо наголосити, що це рішення приймає виключно українська влада і український народ», - зазначив Президент.

КС "Кредит-союз" і Киівстар уклали меморандум про співпрацю

Дата створення: 14:49 05.02.2019, Переглядів: 49

Киівстар впровадив в Україні унікальну цифрову платформу -мобільний додадок для фермерів M-agri. На разі це мобільний додаток може бути доступний для фермерів з якими ми співпрацюємо. Безкоштовно. Що в ньому є?

Організація міні-ярмарок вакансій

Дата створення: 14:22 05.02.2019, Переглядів: 55

30 січня в приміщенні Христинівської районної філії відбувся міні-ярмарок вакансій для укомплектування ринкоутворюючих підприємств району  ТОВ «Укртрансдизель», ВП «Моторвагонне депо Христинівка» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ Укрзалізниця та ВП « Христинівська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ Укрзалізниця вакантними посадами.

В Христинівці відбулися громадські слухання щодо стану реформування освітньої галузі району

Дата створення: 15:33 04.02.2019, Переглядів: 48

1 лютого 2019 року у малій залі засідань Будинку рад відбулися громадські слухання щодо стану реформування освітньої галузі в районі відповідно до вимог Закону України «Про освіту». В роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, члени президії, члени постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики і спорту та деякі депутати районної ради.

Олександр Вельбівець про амбулаторії загальної практики сімейної медицини на Черкащині

Дата створення: 12:27 04.02.2019, Переглядів: 47

Уже цієї весни на Черкащині сільська медицина підніметься на новий рівень - запрацюють амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На сьогодні уже проведено тендери на будівництво 23 амбулаторій, укладені договори з будівництва на 21-у. Загальна кошторисна вартість усіх проектів становить більше 155 млн грн, медичного обладнання і устаткування буде закуплено на суму понад 12 млн грн. А також для кожного закладу буде придбане авто на загальну вартість понад 11 млн грн.

Президент прийняв делегацію Вселенського патріархату

Дата створення: 12:22 04.02.2019, Переглядів: 36

Президент Петро Порошенко прийняв делегацію Вселенського патріархату, яка прибула в Україну для участі в літургії та чині інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України, митрополита Київського та всієї України Епіфанія. Глава держави подякував представникам Вселенського патріархату за участь у цій визначній події як для церковного життя і православної громади, так і для Української держави в цілому. «Хочу передати мої найтепліші вітання та слова вдячності Його Всесвятості Вселенському Патріархові Варфоломію за цю подію. Це відбулося і стало можливим завдяки його великій любові до України та українців», - сказав Петро Порошенко.