Перший заступник ОДА зустрівся із пані Послом Австралії в Україні

Дата створення: 08:54 09.04.2019, Переглядів: 88

Перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький зустрівся сьогодні з пані Меліссою О’Рурк – Послом Австралії в Україні. Під час зустрічі вони обговорили шляхи співпраці Черкащини з Австралією, зокрема у сфері зовнішньої торгівлі, сільського господарства, інвестицій, соціального напряму.

«AGROSHOW UKRAINE 2019»

Дата створення: 08:53 09.04.2019, Переглядів: 89

16-19 травня на території КП «Черкаський аеропорт» у м. Черкаси (вул. Смілянська, 168) відбудеться III Міжнародна агро – промислова виставка «AGROSHOW UKRAINE 2019» Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб,серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей. AGROSHOW UKRAINE – одна з найбільших агро – виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо – фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.

Близько 50 млн грн – ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань

Дата створення: 08:24 09.04.2019, Переглядів: 87

Майже 50 млн грн щорічної разової грошової допомоги до 5 травня виплатять цьогоріч на Черкащині ветеранам війни та постраждалим внаслідок нацистських переслідувань. Таких в області 36 тисяч і вже традиційно вони матимуть змогу одержати передбачені їм нарахування.

Христинівщину відвідав перший заступник очільника області Тарас Висоцький

Дата створення: 08:23 09.04.2019, Переглядів: 99

Будівництво нових сільських амбулаторій – одна з головних ініціатив Президента України Петра Порошенка. Одна з таких модульних амбулаторій буде побудована в поточному році у с.Розсішки по вулиці Миру, 4. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 983 та відповідно до експертного звіту філії ДП «Укрдержбудекспертиза» від 31.10.2018 № 24-1011-18. Кошторисна вартість об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини – будівництво» склала 5946,428 тис.грн. на умовах співфінансування з місцевим бюджетом. Наразі перший заступник очільника області Тарас Висоцький інспектує об’єкти, де вже розпочато будівництво та відвідує всі населені пункти, де визначили будівництво.

Президент виборцям: Я вас почув. Це сильний стимул проаналізувати помилки і урок на наступні п`ять років

Дата створення: 08:22 09.04.2019, Переглядів: 86

Президент України Петро Порошенко наголошує, що почув і тих українців, які підтримали його у першому турі виборів, і тих, хто голосував проти нього. Водночас Глава держави наголосив, що на наступні п`ять років має чітке бачення того, що необхідно зробити, з урахуванням уроків минулих п’яти років. Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна».

«Сучасні амбулаторії забезпечать населення якісними та доступними медпослугами», – Тарас Висоцький під час інспектування об’єктів

Дата створення: 09:55 08.04.2019, Переглядів: 105

У кількох районах Черкащини вже розпочали будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини. У цілому стартували на 8 об’єктах.

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 16:22 04.04.2019, Переглядів: 109

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, установ та організацій району. Під час роботи комісії затверджено Координаційний план дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2019 року. Комісією розглядалися звернення громадян щодо екологічної безпеки та попередження надзвичайних ситуацій, обговорено питання зрізання аварійних дерев, попередження епідемускладнень з холери та інших небезпечних інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення. По всіх питаннях комісією прийняті відповідні рішення та надані доручення відповідальним виконавцям.

На захисті прав сільгоспвиробників: На Черкащині розповіли про роботу обласного антирейдерського штабу

Дата створення: 10:46 04.04.2019, Переглядів: 100

Більше 20 засідань та шість випадків, що мали ознаки рейдерського захоплення – результат роботи обласного антирейдерського штабу за минулий рік та перші місяці 2019. Виявлення таких випадків є актуальним для області. Про роботу у цьому напрямку розповів начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка на засіданні колегії ОДА під головуванням очільника області Олександра Вельбівця.

12 квітня - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

Дата створення: 10:42 04.04.2019, Переглядів: 106

12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".

«Область вдало розпочинає комплекс весняно-польових робіт», – Ігор Колодка

Дата створення: 10:34 04.04.2019, Переглядів: 94

Аграрії Черкащини проводять весь комплекс весняно-польових робіт. Цьогоріч він розпочався на місяць раніше, ніж зазвичай. Нині ж область готова до активних польових робіт, забезпечена паливом та добривами. На цьому наголосив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка на засіданні колегії ОДА.