Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата створення: 14:44 10.01.2020, Переглядів: 22

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка,  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. У засіданні прийняли участь  керівник апарату Станіслав Пилипишин, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Марченко, соціальний працівник  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Христинівському районі Тетяна Гайдай. На засіданні комісії розглядалися питання  про призначення опіки над малолітніми, підтвердження місця проживання дітей та здійснення правочину.

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Дата створення: 09:13 09.01.2020, Переглядів: 16

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).    «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Привітали колядою учні Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст №2

Дата створення: 12:09 08.01.2020, Переглядів: 27

8 січня з різдвяними піснями та колядками учні Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 завітали до Христинівської районної державної адміністрації. Колядники разом із вчителями привітали колектив апарату райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком з Новим роком та Різдвом Христовим. Вони співали новорічні пісні, колядки та бажали кожному довгих літ та щасливого нового року.

Відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв осіб з інвалідністю та  членів сімей загиблих військовослужбовців про виплату грошової компенсації

Дата створення: 08:40 27.12.2019, Переглядів: 29

У малому залі засідань Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв осіб з інвалідністю І та ІІ групи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та у бойових діях на території інших держав, а також членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Філософія реформування медичної галузі полягає в підвищенні якості медичних послуг, – Роман Боднар

Дата створення: 15:05 24.12.2019, Переглядів: 25

У Черкасах відбулася робоча зустріч представників Черкаської обласної державної адміністрації, Національної служби здоров’я України та проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”. Присутні обговорили питання впровадження Програми медичних гарантій та підготовки закладів спеціалізованої медичної допомоги Черкащини до укладання договорів із НСЗУ у 2020 році. Захід відбувся за участі голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднара та директора Департаменту договірної роботи НСЗУ Андрія Віленського.

Президент підписав закон щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад

Дата створення: 15:00 24.12.2019, Переглядів: 26

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей» № 348-ІХ, який український парламент ухвалив 5 грудня 2019 року.

Доступність і зручність для аграріїв: на Черкащині презентували проєкт Аграрного реєстру

Дата створення: 14:58 24.12.2019, Переглядів: 18

Уже із січня в області стартує тестовий етап упровадження Державного реєстру для аграріїв. Черкащина, нагадаємо, серед пілотних в Україні, де втілюють новий онлайн-сервіс для агровиробників. Фахівці кажуть: держреєстр – це платформа, що сприятиме створенню прозорої системи земельних відносин та покликана зробити взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною. Із роз’ясненнями щодо функціонування нової системи до області приїздили радник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Роман Граб, консультант Світового банку Володимир Лапа та консультант із IT-технологій Володимир Попов.

Привітали працівників енергетичної галузі зі святом

Дата створення: 12:44 20.12.2019, Переглядів: 32

Професійне свято енергетиків має давні і славні традиції, які добре закріпилися як в чисто професійному середовищі, так і в супутніх галузях, не пов’язаних безпосередньо з підтримкою і розвитком генеруючих потужностей. Енергетична галузь – це основа економіки держави, ключовий елемент господарського комплексу, запорука ефективного розвитку промисловості, сільського господарства, соціально-побутової сфери. В Україні професійне свято День енергетика було додатково затверджене Указом  Президента України від 12-го листопада 1993-го року № 522/93  і щорічно відзначається  22 грудня. Напередодні професійного свята  у приміщенні Христинівського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня енергетика.