Відбулася розширена нарада з головами територіальних громад

Дата створення: 08:26 14.03.2019, Переглядів: 20

Сьогодні в великому залі Будинку рад відбулася розширена нарада з головами територіальних громад за участі керівника апарату райдержадміністрації Станіслава Пилипишина, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій, підприємств району.

Вельбівець поділився масштабними планами розвитку Черкащини на 2019 - 2021 рік

Дата створення: 16:56 13.03.2019, Переглядів: 19

В минулому році під час Ради регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Відповідне доручення відображено в Указі Президента України №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади».

Рубрика «Консультує Міністр юстиції»

Дата створення: 16:50 13.03.2019, Переглядів: 12

Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою. Про послугу реєстрації народження у пологовому будинку вже знаю. Знайомі розповіли, що додатково можна отримати «пакунок малюка».  Можете більш детально про нього розповісти?

Тарифний селектор: Уряд доручив місцевій владі навести лад з тарифоутворенням

Дата створення: 16:45 13.03.2019, Переглядів: 11

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зібрав селектор з головами обласних державних адміністрацій та мерами міст і висловив стурбованість великою різницею в тарифах на централізоване опалення в українських містах. Після проведення тарифної децентралізації повноваження по встановленню тарифів частині суб’єктів господарювання, які не підпадають під критерії ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перейшли до місцевих органів влади. Отримавши такі повноваження деякі органи місцевого самоврядування розпочали встановлювати завищені і нічим не обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги.

Україна виходить на серійне виробництво новітніх зразків озброєння і техніки, включно з ракетною, – Президент під час РНБОУ

Дата створення: 12:18 13.03.2019, Переглядів: 9

Під час засідання Ради національної безпеки і оборони із обговорення питань забезпечення роботи оборонно-промислового сектору України, в тому числі реформування «Укроборонпрому» та прозорості його роботи, Президент Петро Порошенко повідомив, що Україна виходить на серійне виробництво новітніх зразків озброєння і військової техніки, в тому числі і новітньої ракетної техніки.

Засідання клубу «Молодь- майбутнє України»

Дата створення: 10:14 12.03.2019, Переглядів: 21

Жінка…Чарівна, ніжна, тендітна. Про неї співають пісні, складають вірші. Її вивчають, але все одно вона завжди залишається загадкою. Природа наділила жінку особливою силою. Ця сила незрима, тонка та лагідна, але водночас велика та стихійна. Жінка є уособленням всього прекрасного, що ми зараз маємо.

Відбулося засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 17:41 11.03.2019, Переглядів: 20

Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Денисюк відбулося засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, установ та організацій району.

Освітяни Черкащини провели акцію на підтримку військовополонених моряків та їх сімей

Дата створення: 16:19 11.03.2019, Переглядів: 13

Думанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  (с. Думанці) Черкаської області Черкаського району провела акцію на підтримку військовополонених моряків та їх сімей. Серед  захоплених полонених є військовослужбовці із Черкаської області: Мельничук Олег (м. Сміла) та Костишин Влад (м. Христинівка).

Першоцвіти — перша посмішка весни! Не знищуйте їх!

Дата створення: 11:32 11.03.2019, Переглядів: 10

З приходом теплих весняних днів з під снігу пробиваються перші первістки оновленої землі, тендітні квіти – провісники весни. Ранньоквітучі рослини – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів. Як мало ми знаємо про ці дивні рослини – першоцвіти. Їм не страшні ні раптовий сніг, ні люті морози – до примх погоди вони прекрасно пристосувались.

Розпочато конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2019 рік

Дата створення: 10:44 11.03.2019, Переглядів: 17

Відповідно до ст. 14, 15 Закону України ,,Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України“ та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2019 рік та подальшої фінансової підтримки протягом року.