Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

За чисте довкілля

Дата створення: 11:42 15.04.2019, Переглядів: 6

За стійкою традицією навесні у всіх населених пунктах нашої держави проходять заходи з благоустрою  територій та їх озеленення. Не є виключенням і наша рідна Христинівщина, де щорічна акція «За чисте довкілля» стартувала з 1 квітня. Під час проведення даної  акції населеними пунктами Христинівського району уже  ліквідовано 15 стихійних сміттєзвалищ (14 м3), упорядковано 3608 тис. м2 прибудинкових територій, 30 парків, 46 кладовищ, 26 братських могил, 5 місць почесних поховань та 41 спортивний майданчик, висаджено 510 дерев і 17 кущів, прибрано 1840 тис. м2 доріг, 37,305 тис. м2 тротуарів, 10,78 тис. м2 берегів водойм та 107 зупинок автотранспорту.

"Налагоджена міжрайонна співпраця та партнерські відносини у вирішенні питань – запорука сталого розвитку районів та області вцілому"

Дата створення: 11:15 15.04.2019, Переглядів: 16

Сьогодні під головуванням голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк відбулася нарада з керівництвом Маньківського району – головою райдержадміністрації Василем Клименко та головою районної ради Світланою Лещенко. Участь в засіданні взяли перший заступник голови Христинівської РДА Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови територіальних громад.

"Наше завдання – плідно співпрацювати задля прискорення процесу ремонту доріг"- голова райдержадміністрації Людмила Денисюк

Дата створення: 11:13 15.04.2019, Переглядів: 14

В поточному році на експлуатаційне утримання, будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності Черкащині передбачили субвенцію з державного бюджету в межах 470 494,60 тис. грн. Черкаська обласна державна адміністрація затвердила переліки об’єктів на проведення ремонтів та експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності в Державному агентстві автомобільних доріг України та на Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету.

ТАРАС ВИСОЦЬКИЙ: ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ КОШТОМ ІНФРАСТРУКТУРИ СУБВЕНЦІЇ

Дата створення: 16:23 11.04.2019, Переглядів: 15

Уже четвертий рік поспіль держава підтримує тих, хто добровільно створив об’єднані територіальні громади, надаючи інфраструктурну субвенцію. Цьогоріч на це Черкащині передбачили понад 96 млн грн, зазначає перший заступник голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький. – У 2019 році з державного бюджету місцевим в ОТГ на розвиток інфраструктури виділили 2,1 млрд гривень інфраструктурної субвенції. 54 об’єднаним територіальним громадам області в межах проекту розпорядження Кабінету Міністрів України спрямують 96,2 млн грн. Обсяг субвенції на формування інфраструктури ОТГ є розрахунковою величиною. Вона залежить від площі території тергромади та чисельності сільського населення, що там проживає, – пояснює перший заступник.

Обсяги капітальних інвестицій на Черкащині минулоріч зросли до 10,5 млрд грн, – Роман Карманнік

Дата створення: 16:20 11.04.2019, Переглядів: 11

  За темпом зростання капітальних інвестицій Черкащина нині посідає 3-є місце в країні. Показник сягає 132,4 %, коли середьнодержавний – 116,4 %. Про це інформує директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації Роман Карманнік. Каже: підприємства й організації Черкащини торік освоїли до 10,5 млрд грн капітальних інвестицій, що на 32,4 % більше за попередній рік.

Очільник області взяв участь у відкритті щорічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини»

Дата створення: 16:17 11.04.2019, Переглядів: 13

В Черкасах 9 квітня розпочала роботу щорічна виставка  «Інноваційний пошук освітян Черкащини». На відкриття завітали голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, начальник управління освіти в області Валерій Данилевський та освітянська громада з усієї області.

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата створення: 14:33 11.04.2019, Переглядів: 20

Сьогодні в малому залі Будинку рад під головуванням голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, соціальні працівники району.

Наша армія і оборонний сектор відповідатимуть стандартам НАТО, – Президент затвердив Річну нацпрограму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік

Дата створення: 11:05 11.04.2019, Переглядів: 36

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік». Глава держави назвав підписання документа дуже важливою подією, адже ним затверджується план співпраці України з Північноатлантичним альянсом до 2020 року.

На Христинівщині стартувала посівна компанія

Дата створення: 12:32 09.04.2019, Переглядів: 26

Цьогорічна весна здивувала не тільки пересічних громадян, але і досвідчених агрономів, бо була і справді незрівнянна. Вчора ще лежали сніги, а сьогодні вже майже 20 градусів тепла, тому техніка аграріїв невтомно працює у полі. Весь комплекс весняно-польових робіт кипить на повну.  Підживлення озимих культур та закриття вологи залишилося позаду, а от  посівна компанія стартувала нещодавно.

Бізнес-майстерня „Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном“: тренінг для бізнесу та відбор підприємців на стажування у Німеччині

Дата створення: 09:24 09.04.2019, Переглядів: 18

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з експертами німецької програми GIZ „Готові до співпраці з Німеччиною“ буде проведено Бізнес-майстерню „Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном“, на якій учасники дізнаються: • Як знайти собі бізнес-партнера в Німеччині? • Як підготувати цікаву бізнес-пропозицію? • Як ефективно вести переговори з бізнес-партнерами? • Як потрапити на безкоштовні бізнес-сесії в Німеччині? • Як трансформувати свій бізнес в умовах економіки 4.0?