“Чорні запорожці” запрошують до своїх лав

Дата створення: 15:38 18.02.2019, Переглядів: 43

Військова частина А2167 (72 ОМБр ім. Чорних Запорожців) запрошує на військову службу до лав своєї дружної, бойової родини! На службу запрошуються:

Христинівський районний військовий комісаріат

Дата створення: 15:28 18.02.2019, Переглядів: 40

Запрошуємо кандидатів на військову службу за контрактом, віком від 18 до 40 років( до 60 років для чоловіків, для жінок – до 50 років).

МІП презентувало комунікаційну кампанію «В професії всі рівні»

Дата створення: 15:18 18.02.2019, Переглядів: 38

15 лютого 2018 року прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, присвячена презентації комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики «В професії всі рівні». Кампанія складається з трьох відеороликів, які мають на меті протидіяти стереотипам про поділ професій на «жіночі» та «чоловічі» та показати українцям, що професійність не має статі. Ролики отримали статус соціальної реклами та будуть демонструватися на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах та в мережі інтернет.

Об’єднання ресурсів задля розвитку: Черкащина утримує лідерство з укладання договорів міжмуніципального співробітництва

Дата створення: 09:14 18.02.2019, Переглядів: 90

На Черкащині беруть курс на активізацію співробітництва між територіальними громадами. Тут вже уклали 23 договори міжмуніципального співробітництва. До 16 уже діючих торік, з початку 2019 року додалося ще 7 таких договорів. Всі вони зареєстровані у Мінрегіоні. За цими показниками область входить до переліку кращих в Україні, інформують у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації. Міжмуніципальне співробітництво передбачає об’єднання ресурсів та зусиль місцевого самоврядування й ОТГ на договірній основі для вирішення нагальних питань розвитку громад. Така співпраця дозволяє зекономити кошти та напрацювати цікаві варіанти подальшої роботи над спільними проектами.

30-та річниця виводу радянських військ із Афганістану, «ціна чужої війни»

Дата створення: 16:09 15.02.2019, Переглядів: 92

Щорічно 15 лютого ми віддаємо данину пам'яті та поваги воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов'язок на території інших держав.

«Доступні ліки»: понад 40 тисяч виписаних уже цього року рецептів

Дата створення: 14:47 14.02.2019, Переглядів: 118

Реалізація урядової програми «Доступні ліки» триває. І вже за період цього року за одержанням лікарської допомоги звернулось близько 19 тисяч пацієнтів, а лікарі виписали понад 40 тисяч рецептів жителям Черкащини. Про це сказав начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Михайло Лобас. Як зауважив керівник структури, договори уклали з більш ніж двома сотнями аптечних закладів.

До Порталу адмінпослуг Черкащини додали популярні е-сервіси

Дата створення: 14:43 14.02.2019, Переглядів: 104

Найпопулярніші електронні сервіси доступні через Портал Адміністративних послуг Черкаської області. Віднедавна у переліку доступних тут е-сервісів і «Мій МедКабінет». Наразі він доступний для жителів Черкас, інформують у Департаменті регіонального розвиту облдержадміністрації.

Рубрика «Консультує Міністр юстиції»

Дата створення: 15:24 12.02.2019, Переглядів: 42

Павло Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь. Світлана Корнєєва

Тут важлива фінансова підтримка з місцевих бюджетів, – Руслан Чикало про оздоровлення чорнобильців

Дата створення: 10:22 12.02.2019, Переглядів: 45

Кошти, додатково виділені з місцевих бюджетів, дадуть змогу оздоровити значно більшу кількість громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. На цьому наголосив у ході колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА керівник структури Руслан Чикало. За його словами, цьогоріч із державного бюджету нашій області передбачили на такі послуги 9,6 млн грн. Ця сума на 3,3 млн грн більша за торішню, однак це лише 65 % від потреби.

«Перелік напрацьований за принципом абсолютної прозорості», – Костянтин Омаргалієв про ремонт доріг місцевого значення

Дата створення: 10:20 11.02.2019, Переглядів: 40

В області сформували перелік місцевих доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч. Загалом він включає понад 200 об’єктів. Формували його за принципом прозорості й залучали до роботи над ним як посадовців місцевих адміністрацій, так і депутатів усіх рівнів, зазначив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.