Новини

Відкриття ХХІV районної виставки перспективного педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Христинівщини - 2019»

Дата створення: 15:00 27.03.2019, Переглядів: 61

Сьогодні на базі Христинівської загальноосвітньої школи №2 відбулося відкриття ХХІV районної виставки перспективного педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Христинівщини - 2019». У заходах взяли учать заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, директори загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних установ та педагогічні колективи навчальних закладів району.

Карашинська ОТГ: три незвичайні фестивалі, дружба з КНР та унікальний проект розвитку громади

Дата створення: 14:28 27.03.2019, Переглядів: 46

Цьогоріч Карашинська ОТГ, що на Корсунщині, зустрічатиме сотні гостей: громада планує провести одразу три власних фестивалі, і традиційно тут очікують чергову делегацію гостей із Китаю. Про секрети популярності Карашинської громади черкаські журналісти дізналися під час прес-туру, організованого Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми „U-LEAD з Європою“ та Мінрегіону.

Об’єднання ресурсів задля розвитку: Черкаська область утримує лідерські позиції в питаннях укладання договорів міжмуніципального співробітництва

Дата створення: 14:13 27.03.2019, Переглядів: 44

На Черкащині беруть курс на активізацію співробітництва між територіальними громадами. В області вже укладено 23 договори – до 16 уже діючих торік, з початку 2019 року додалося ще 7 договорів міжмуніципального співробітництва. Всі вони зареєстровані у Мінрегіоні, інформують у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Очільник області окреслив пріоритетні напрямки роботи своєму першому заступнику

Дата створення: 16:37 26.03.2019, Переглядів: 44

Голова ОДА офіційно представив свого першого заступника  керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів виконавчої влади в області. Також назвав Тарасу Висоцькому його головні напрямки й завдання у роботі. Зокрема, це аграрний сектор та економічний розвиток. У його компетенції також буде вирішення термінових питань з будівництва та ЖКГ. Наразі ж проект розпорядження у частині визначення повноважень першого заступника у роботі.

"Черкащина – серед кращих за темпами росту виробництва с/г продукції", – Тарас Висоцький

Дата створення: 16:24 26.03.2019, Переглядів: 53

Аграрії області продовжують демонструвати позитивну динаміку розвитку. У січні-лютому цього року Черкащина посіла 3 місце серед регіонів України за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький. Порівняно з аналогічними показниками минулого року, область збільшила виробництво до 109,7 %. Кращі показники мають Львівщина та Вінничина.

Президент звернувся до Всеукраїнської Ради Церков закликати до проведення виборів без насильства

Дата створення: 16:21 26.03.2019, Переглядів: 52

«Україна увійшла у виборчий період. Вибори – це є випробовування для держави, для демократії, випробовування єдності для будь-якого суспільства. А особливо для суспільства, яке знаходиться у стані війні. На кордоні якого знаходяться російські дивізії, готові до вторгнення», - сказав Президент Петро Порошенко на зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

Відбулися збори активу громади с.Ліщинівка

Дата створення: 15:22 26.03.2019, Переглядів: 57

26 березня відбулися збори активу громади с.Ліщинівка, в яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Христинівського району за участі обласного очільника Олександра Вельбівця

Дата створення: 16:53 25.03.2019, Переглядів: 67

25 березня в районному Будинку культури відбулося засідання Ради регіонального розвитку Христинівського району. Захід відбувся в форматі панельної дискусії. В засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, голова районної державної адміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, Народний депутата України Антон Яценко, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, комунальних підприємств, установ, організацій і закладів, делегації сільських, селищних рад на чолі з керівниками територій, керівники закладів соціально-культурної сфери району, сільськогосподарські товаровиробники, представники засобів масової інформації та громадськість району.

Поточна ситуація на ринку дає можливість не підвищувати ціну на газ, – Президент

Дата створення: 09:49 25.03.2019, Переглядів: 70

Президент Петро Порошенко прогнозує можливість не підвищувати ціну на газ, у зв’язку із зміною оптової ціни на газових ринках. «Поточна ситуація на ринку дає можливість стверджувати, зараз з’явилася ця аргументація, що буде можливість в травні ціни на газ не підвищувати», – сказав Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна».

Черкащина співпрацюватиме з Міністерством у справах ветеранів України

Дата створення: 14:47 22.03.2019, Переглядів: 48

Черкаська обласна державна адміністрація та Міністерство у справах ветеранів України взаємодіятимуть та координуватимуть діяльність для допомоги атовцям та членам їх сімей. Відповідний Меморандум про співпрацю підписали очільник області Олександр Вельбівець та міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз.