Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

Глава держави: Реформи роблять Україну інвестиційно привабливою для європейських і світових компаній

Дата створення: 16:13 14.01.2019, Переглядів: 23

Президент Петро Порошенко наголосив, що відновлення економічного зростання, яке за очікуваннями цього року буде в межах 3,4% і стане рекордним за вісім років, є результатом тих реформ, що проводяться.

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, – Прем’єр-міністр про основні пріоритети роботи Уряду

Дата створення: 16:07 14.01.2019, Переглядів: 31

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, і це зростання буде реінвестоване в програми розвитку освіти, медицини, проекти енергоефективності, розбудови інфраструктури. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого в цьому році засідання Уряду. Глава Уряду наголосив, що минулий, 2018 рік, Україна пройшла достойно, сформовані рекордні за останні роки резерви, а пріоритети на 2019 рік залишаються незмінними. «Пріоритет – зміцнення національної економіки, створення робочих місць, – сказав Володимир Гройсман. – У 2019 році будемо інвестувати в освіту, медицину, енергоефективність. Це буде рекордний рік будівництва доріг. Будуть й інші програми. Наше завдання, аби ріст економіки був не менше 3%». Прем’єр-міністр наголосив, що вже з 1 січня в Україні проводиться перерахунок пенсій для військових пенсіонерів, запроваджено програму монетизації субсидій, ведеться підготовка до перерахунку пенсій іншим категоріям пенсіонерів. Одночасно вводиться новий механізм бюджетного планування – в горизонті трьох років, що несе більшу прогнозованість і послідовність виконання урядових рішень і програм. «Це новий інструмент планування. Наведемо приклад – будівництво доріг. Зараз ми можемо передбачити на три роки, які дороги робимо. Або лікарні чи військо, оборонне замовлення. Це стратегічні речі», – сказав Володимир Гройсман.

«Ми чекаємо на тебе вдома»,- Христинівшина підтримує полоненого земляка Владислава Костишина

Дата створення: 16:51 11.01.2019, Переглядів: 26

На Христинівщині на підтримку полоненого земляка Владислава Костишина встановлено білборд. Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонники і сили спецпризначення здійснили напад на три українські кораблі – малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу». Серед захоплених росіянами моряків двоє уродженців Черкащини – 23-річний Олег Мельничук зі Сміли і 24-річний уродженець Христинівки Владислав Костишин. Окрім черкащан, в полон росіян потрапили ще 22 українські моряки. Шестеро були поранені. 28 листопада 2018 суд окупаційної влади ухвалив рішення тримати під вартою усіх полонених українських моряків протягом двох місяців. Оскільки на захист наших моряків вийшли місцеві жителі Криму військовополонених вивезли із СІЗО Сімферополя до Москви. Владислав Костишин старшина першої статті броньованого катера «Нікополь», родом з м.Христинівки. Влад виріс справжнім патріотом України. Навчався в Академії ВМС ім. Нахімова в Севастополі, а коли Крим захопила Росія – продовжив навчання в Інституті ВМС національного університету «Одеська морська академія». Двічі ходив у далекі закордонні походи. Стажувався на катері «Нікополь», був штурманом. У лютому 2019-го Владислав мав стати командиром цього корабля.

Президент: Автокефалія української церкви і здобуття Томосу є частиною нашої стратегії на остаточну деколонізацію України

Дата створення: 10:51 18.12.2018, Переглядів: 23

«Проект автокефалії і здобуття Томосу виник не в повітрі і не спонтанно. Він є органічною частиною нашої осмисленої і вивіреної стратегії на остаточну і безповоротну деколонізацію України від Російської імперії, повний і беззастережний вихід із пострадянського стану і сфери російського впливу», – сказав Президент Петро Порошенко на прес-конференції. За його словами, ця стратегія неухильно зараз втілюється в життя протягом п’яти років – від Революції гідності та президентських виборів 2014 року до теперішнього часу. «Вона проявилася в Угоді про асоціацію з ЄС, яку я підписав одразу після президентських виборів, в ратифікації цієї угоди, незважаючи на шалену протидію Москви, в зону вільної торгівлі з Євросоюзом. У безвізі, в який багато хто не вірив, а на сьогоднішній день сприймає це як даність. У подоланні залежності від російського газу і побудові нашої української енергетичної незалежності, яка потягнула за собою і виграш у Стокгольмському суді у розмірі 4,6 млрд доларів. У розбудові сильної армії та її переході на натовські стандарти, в прийнятті закону про національну безпеку, який вибудовує модель, дорожню карту перебудови армії», – зазначив Президент.

В ОДА представили Програму економічного і соціального розвитку Черкащини на 2019 рік

Дата створення: 16:55 17.12.2018, Переглядів: 21

Програму соціального та економічного розвитку Черкаської області на 2019 рік представили на розгляд громадськості в облдержадміністрації. Пріоритетні напрямки й ключові завдання, які прописані у документі, представив директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік на громадських слуханнях обласного бюджету на наступний рік, які відбулися минулої п’ятниці під головуванням очільника області Олександра Вельбівця. Програма спрямована на координацію діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в межах області з метою досягнення цілей визначених Державною та регіональною Стратегією розвитку області до 2020 року. Вона враховує завдання ключових обласних галузевих програм, що будуть реалізовуватись протягом 2019 року. Нині розвитковий документ представили громадськості. Надалі – винесуть на розгляд сесії обласної ради.

Завдяки рішучості Порошенка в Україні відбулося створення єдиної помісної православної церкви - Епіфаній

Дата створення: 16:46 17.12.2018, Переглядів: 24

Завдяки рішучості президента Петра Порошенка в Україні відбулося створення єдиної помісної православної церкви. Про це під час своєї промови заявив новообраний предстоятель Української православної церкви Епіфаній. "Ми зуміли засвідчити, що ми можемо об’єднатися, ми можемо єднатися і ми можемо створити в Україні єдину помісну православну церкву нашими спільними зусиллями. А також, найперше, ми всі повинні висловити нашу щиру подяку Його Всесвятості Вселенському патріарху Варфоломію, який зробив такий рішучий крок з визнання автокефалії Української православної церкви. Але цього не відбулося би, якби не рішучість нашого високодостойного президента України Петра Олексійовича Порошенка", - наголосив він.

На Христинівщині відзначили День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Дата створення: 10:18 15.12.2018, Переглядів: 43

Сьогодні виповнюється 32 роки від моменту здачі в експлуатацію об'єкту «Укриття» - саркофагу, котрий забезпечує зберігання радіоактивних відходів на аварійному реакторі. Зведення бетонного могильника почалося одразу після аварії і тривало трохи більше півроку. Учасникам тих трагічних подій вдалося зробити неможливе - в рекордні терміни закрити зруйнований четвертий блок бетонним коконом і зупинити подальше розповзання радіоактивного зараження.

Оголошення

Дата створення: 10:20 14.12.2018, Переглядів: 39

Запрошуємо на семінар-тренінг з начальником відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Поною та військовим психологом Андрієм Козінчуком, який розрахований на учасників та ветеранів АТО, їх матерів та дружин. Під час семінару ви зможете отримати відповіді на найхвилюючі вас питання від практичних психологів. Семінар-тренінг відбудиться 19.12.2018 року об 11:30 у Христинівській центральній районній бібліотеці. Виникли питання - дзвоніть за номерами телефону (04745) 6-17-92, 067-37-88-738 (Маріщак Тетяна)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 14:16 04.12.2018, Переглядів: 46

В період з 4 по 5 грудня в області проходить штабне тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДС ЦЗ), щодо переведення ЄДС ЦЗ з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період. В ході навчання, під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Денисюк,  проведено районну комісію ТЕБ та НС, на якій прийнято рішення розпорядженням райдержадміністрації переведено Христинівську ланку територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ функціонування в режим підвищеної готовності.

Надання послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань

Дата створення: 13:21 10.08.2016, Переглядів: 52

Доводимо до Вашого відома, що наказом Міністерства юстиції України від 17.06.2016 №1717/5 запроваджено новий пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань, реалізації якого передбачає прийняття та видачу документів під час державної реєстрації  громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 року №359/5, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісам.