Новини

Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції ЗСУ на Луганщині

Дата створення: 11:25 29.05.2019, Переглядів: 307

Президент України Володимир Зеленський здійснив першу робочу поїздку на Луганщину, де оглянув позиції військових у Станиці Луганській і Щасті. Глава держави поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів.

Україна продовжує співпрацю з Міжнародним валютним фондом – підсумки зустрічі Президента з місією МВФ

Дата створення: 11:25 29.05.2019, Переглядів: 292

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з місією Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Роном ван Роденом, яка перебуває в Києві. До зустрічі також долучилися Голова Національного банку України Яків Смолій та Міністр фінансів України Оксана Маркарова.

Тарас Висоцький керівникам ОТГ: «Маємо напрацювати ефективний інструмент співпраці»

Дата створення: 09:50 29.05.2019, Переглядів: 293

Керівники територіальних громад Черкащини спільно з представниками обласного керівництва, районних управлінь АПК та територіальних підрозділів міністерств, відомств провели спільне засідання. Йшлося, зокрема, про надходження до бюджетів ОТГ, їх зростання за рахунок ефективного землекористування та створення належних умов для землекористувачів.

До Христинівщини з робочим візитом завітав Тарас Висоцький

Дата створення: 19:45 28.05.2019, Переглядів: 305

Сьогодні перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Тарас Висоцький здійснив робочу поїздку до Христинівщини. Разом з головою Христинівської райдержадміністрації Людмилою Денисюк та першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком ознайомилися з реалізацією і запровадженням нової концепції розвитку медичної галузі в Христинівському районі та окреслили ряд завдань.

В області працюють над реформуванням адміністративно-територіального устрою

Дата створення: 16:10 27.05.2019, Переглядів: 308

Пропозиції з реформування адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів напрацьовують в області. Над цим працює міжвідомча регіональна робоча група, перше засідання якої відбулось в обласній адміністрації 21 травня.

Кабінет Міністрів визначив порядок проведення верифікації державних виплат

Дата створення: 16:02 27.05.2019, Переглядів: 275

22 травня Уряд визначив Порядок здійснення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій та інших соціальних виплат, які здійснюються за рахунок державних коштів. Згідно з порядком для верифікації буде використовуватись інформація, що впливає на визначення права на отримання та розмір таких виплат. Також чітко прописано порядок надання Міністерством фінансів рекомендацій органам, що здійснюють державні виплати, та порядок їх опрацювання.

На Христинівщині відбулося урочисте відкриття КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата створення: 19:14 25.05.2019, Переглядів: 310

Сьогодні в приміщенні Христинівської ЦРЛ відбулося урочисте відкриття КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Привітати медичний персонал закладу на чолі з керівником Ольгою Калініною завітали голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, міський голова Микола Наконечний, заступник міського голови Олександр Кучеренко, депутати міської ради, депутат обласної ради Олег Баштан, менеджер з комунікацій групи компаній «Alebor Group» Дарина Козоріз, підприємці району.

У Черкаському профучилищі будівельних технологій відкрили ще один навчально-практичний центр

Дата створення: 11:02 24.05.2019, Переглядів: 296

У Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій відкрили навчально-практичний центр «Sniezka». Тут матимуть змогу удосконалювати власну майстерність маляри, що навчаються в навчальному закладі. Загалом же на базі училища діє вже з новоствореним 5 центрів будівельного напряму.

Перспективи співпраці: представники міжнародної компанії «Aptiv PLC» відвідали Черкаський політех

Дата створення: 10:58 24.05.2019, Переглядів: 292

Потенційні напрями співпраці Черкаського політехнічного технікуму з міжнародною компанією «Aptiv PLC» обговорили сьогодні. У навчальному закладі перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький та керівник технікуму Дмитро Галат зустрілися з паном Луісом Фігьюредо – директором із питань розвитку виробництва компанії в Європі, Центральній Азії та Африці.