Новини

17 березня -День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата створення: 15:10 15.03.2019, Переглядів: 52

Напередодні свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення прийшли привітати перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Іван Рябокань.

Відбулася зустріч з активом громади с.Кузьмина Гребля

Дата створення: 11:19 15.03.2019, Переглядів: 57

14 березня відбулася зустріч з активом громади с.Кузьмина Гребля, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, начальник сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Черкащан запрошують у табір «Вартові безпеки»

Дата створення: 10:31 15.03.2019, Переглядів: 86

Міністерство молоді та спорту України у співпраці із Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, Департаментом Патрульної Поліції України планують у Донецькій області, орієнтовно у ІІ декаді липня 2019 року проведення Всеукраїнського табору, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Вартові безпеки» (далі – Табір).

На Христинівщині презентували Книгу пам'ять району

Дата створення: 10:29 15.03.2019, Переглядів: 59

Сьогодні в Христинівській ЗОШ №2 відбулась презентація Книги пам'яті Христинівського району. Символічно, що вона проходила в День Українського Добровольця. На презентацію були запрошені рідні загиблих. Завітав на презентацію перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк.

14 березня – День Українського Добровольця

Дата створення: 17:05 14.03.2019, Переглядів: 55

Свято встановлено 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Відбулася зустріч з активом громади с.Заячківка

Дата створення: 11:04 14.03.2019, Переглядів: 65

14 березня відбулася зустріч з активом громади с.Заячківка, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУ Національної поліції України.

Відбулася розширена нарада з головами територіальних громад

Дата створення: 08:26 14.03.2019, Переглядів: 51

Сьогодні в великому залі Будинку рад відбулася розширена нарада з головами територіальних громад за участі керівника апарату райдержадміністрації Станіслава Пилипишина, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій, підприємств району.

Вельбівець поділився масштабними планами розвитку Черкащини на 2019 - 2021 рік

Дата створення: 16:56 13.03.2019, Переглядів: 132

В минулому році під час Ради регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Відповідне доручення відображено в Указі Президента України №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади».

Рубрика «Консультує Міністр юстиції»

Дата створення: 16:50 13.03.2019, Переглядів: 41

Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою. Про послугу реєстрації народження у пологовому будинку вже знаю. Знайомі розповіли, що додатково можна отримати «пакунок малюка».  Можете більш детально про нього розповісти?

Тарифний селектор: Уряд доручив місцевій владі навести лад з тарифоутворенням

Дата створення: 16:45 13.03.2019, Переглядів: 38

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зібрав селектор з головами обласних державних адміністрацій та мерами міст і висловив стурбованість великою різницею в тарифах на централізоване опалення в українських містах. Після проведення тарифної децентралізації повноваження по встановленню тарифів частині суб’єктів господарювання, які не підпадають під критерії ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перейшли до місцевих органів влади. Отримавши такі повноваження деякі органи місцевого самоврядування розпочали встановлювати завищені і нічим не обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги.