Новини

«Синергія принесе користь усім, хто готовий розвиватися», – Тарас Висоцький на Міжнародній конференції із садівництва

Дата створення: 14:42 22.03.2019, Переглядів: 38

Цими днями Черкащина стала майданчиком для обміну досвідом та налагодження зв’язків між представниками садівничої та переробної галузі. IV Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» об’єднала більше 200 учасників ринку. Такий науково-практичний захід стане поштовхом для усіх охочих до розвитку, переконаний перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький.

Завжди й усюди – безпеці бути (фестиваль ДЮП)

Дата створення: 14:34 22.03.2019, Переглядів: 43

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140  пожеж, на яких гине 10-12  чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж – це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз’яснювальна й виховна робота.

"Христинівська ОТГ буде спроможною та успішною", - голова Христинівської РДА

Дата створення: 12:45 22.03.2019, Переглядів: 39

Сьогодні відбулася зустріч голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк з радником з питань децентралізації Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергієм Гончаром. Під час зустрічі обговорили питання децентралізації, перспективний план формування територій громад Черкаської області. Зокрема, Христинівської ОТГ. Наразі, згідно перспективного плану розвитку, до Христинівської ОТГ входитимуть населенні пункти району з центром в м.Христинівка. Таким чином район сформує єдину громаду, з центром в м.Христинівка.

Відбулася зустріч з активом громади с.Мала Севастянівка

Дата створення: 12:42 22.03.2019, Переглядів: 28

14 березня відбулася зустріч з активом громади с.Мала Севастянівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Кубок України з футзалу сезону 2018-2019 років серед юнацьких команд (U-14)

Дата створення: 09:30 22.03.2019, Переглядів: 19

З 18 по 21 березня 2019 року у с.Білозір'я Черкаської області відбулися змагання Кубку України з футзалу сезону 2018-2019 років серед  юнацьких команд (U-14), у яких приймала участь Христинівська команда ФК «Фортуна» (2005-2006 р.н.).

Щодо проведення кущового семінару для підприємців

Дата створення: 09:28 22.03.2019, Переглядів: 25

Зустріч з активом громади с.Велика Севастянівка

Дата створення: 17:02 19.03.2019, Переглядів: 60

19 березня відбулася зустріч з активом громади с.Велика Севастянівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Українців має ставати більше – Президент про допомогу багатодітним родинам

Дата створення: 10:15 19.03.2019, Переглядів: 52

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Чернігівської області наголосив, що одним із пріоритетів розвитку держави має бути подолання бідності. «Ми не повинні забувати, що не лише Путін створює перешкоди на нашому шляху до успішної, заможної, європейської України. У нас є ще один ворог, не менш небезпечний ніж Путін. Ім’я цього ворога  – це бідність. Ми дуже добре знаємо, що багато людей у нас живуть дуже бідно», - зазначив Глава держави.

Відбулася сходка мешканців с.Івангород

Дата створення: 16:21 18.03.2019, Переглядів: 47

18 березня відбулася сходка мешканців с.Івангород, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів. Відповідно до порядку денного загальних зборів сільський голова с.Івангород Любов Удовенко, звітувала перед громадою про проведену роботу сільської ради та виконання сільського бюджету упродовж 2018 року.

Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Дата створення: 11:17 18.03.2019, Переглядів: 42

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства нагадує про необхідність проведення у квітні-травні поточного року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» (стартує в Христинівському районі з 01.04.2018 р.) та Дня благоустрою територій населених пунктів 20 квітня поточного року.