На Христинівщині відзначили День медичного працівника

Дата створення: 18:59 14.06.2019, Переглядів: 220

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

На Христинівщині продовжується будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Дата створення: 18:56 14.06.2019, Переглядів: 228

У межах впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, в Христинівському районі будують амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюкразом з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Терещук проінспектували будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Розсішки.

МІП: 15 червня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройде біля кордону з Білоруссю

Дата створення: 16:53 14.06.2019, Переглядів: 190

15 червня 2019 року у Коростені (Житомирська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України розпочнеться Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Початок – о 18:00 на Центральній площі. Жителі міста, розташованого неподалік від кордону з Білоруссю, зможуть послухати наживо пісні Фоми та гурту «Мандри», гуртів «СКАЙ» і «Вася Клаб», Оксани Мухи.

Бібліотечна спільнота Христинівщини: взаємодія і партнерство з владою задля розвитку громади

Дата створення: 11:54 14.06.2019, Переглядів: 271

Сучасна бібліотека постійно змінюється, пропонує своїм користувачам нові форми і методи роботи. Так і Христинівська бібліотечна система для своїх відвідувачів створює комфортні умови для читання, спілкування і відпочинку.

На Христинівщині відбувся дитячий етнофестиваль «Гроно калини»

Дата створення: 08:20 13.06.2019, Переглядів: 337

12 червня в м.Христинівка на території парку імені Т.Г. Шевченка відбувся дитячий етнофестиваль «Гроно калини», який зібрав юних шанувальників народної культури. Головна мета етнофестивалю - об’єднання дітей та дорослих для знайомства з традиційними та сучасними зразками проявів національної культури та побуту.

МІП: У червні-липні пройде Другий всеукраїнський музичний фестиваль «Твоя Країна fest»

Дата створення: 14:45 12.06.2019, Переглядів: 310

11 червня 2019 року в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась презентація Другого всеукраїнського музичного фестивалю «Твоя Країна fest», який пройде за підтримки Міністерства інформаційної політики України у червні-липні цього року в 7 містах України. «Для нас ключовий вибір — це прикордонні міста, де не так багато різних заходів на підтримку української мови. Це, в тому числі, маленькі міста, де немає кінотеатрів, де не такі якісні концертні майданчики, куди не доїжджають українські музиканти. Ми хочемо, щоб вони туди доїжджали і показували людям, якою прекрасною є українська музика», - зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Виконання будівельних робіт має бути якісним, – Тарас Висоцький підрядникам про зведення амбулаторій

Дата створення: 14:45 11.06.2019, Переглядів: 314

Уже за півтора місяця перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький наново об’їжджатиме населені пункти області, де будують нині амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Під час огляду він планує перевірити готовність нових медустанов до роботи з пацієнтами. Про це посадовець сказав на засіданні з представниками Замовника, генеральних підрядних організацій, що працюють на об’єктах, а також проектної організації та філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області.

Президент обговорив запуск роботи Вищого антикорупційного суду з його керівництвом та Головою Верховного Суду

Дата створення: 12:15 11.06.2019, Переглядів: 312

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головою Верховного Суду Валентиною Данішевською та Головою Вищого антикорупційного суду Оленою Танасевич. Під час зустрічі йшлося про початок роботи Антикорупційного суду.

Кошти місцевих бюджетів мають працювати на розвиток громад, а не залежуватися на банківських депозитах, – Геннадій Зубко

Дата створення: 10:21 11.06.2019, Переглядів: 313

Сьогодні деякі місцеві бюджети стають не інструментом розвитку інфраструктури, а працюють на фінансову систему, коли голови кладуть кошти на депозити, а отримані відсотки стають їхніми прибутками. Насправді люди чекають не фінансових прибутків. Люди чекають реальних змін у якості життя. Про це в інтерв’ю інформагентству Українські новини заявив Віце-прем’єр-міністр –  Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

На Христинівщині стартувала робота пришкільних таборів з деннним перебуванням

Дата створення: 08:41 11.06.2019, Переглядів: 276

З початком літа місцями змістовного дозвілля для дітей Христинівщини стали пришкільні табори з деннним перебуванням. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк спільно з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Терещук завітали до міських та районних навчальних закладів, в яких відкрилися дитячі пришкільні табори. Керівники району поспілкувалися з керівництвом навчальних закладів, ознайомилися з програмою пізнавальних і розважальних заходів, які для них організовують педагоги, станом харчування та забезпеченням оздоровлення дітей та підлітків.