Новини

Дата створення: 16:31 16.04.2019, Переглядів: 26

15 квітня відбулася зустріч голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк із керівником «ФОП Деревецький О.В.» Олегом Деревецьким - головним претендентом на виконання проектно-кошторисної документації з капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг Христинівського району.

Держенергоефективності та понад 30 ОТГ започаткували співпрацю для запровадження програм співфінансування «теплих кредитів», енергосервісу та енергоменедежменту на місцях

Дата створення: 16:26 16.04.2019, Переглядів: 10

На V Форумі енергоефективного партнерства Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандуми про співпрацю із понад 30 ОТГ для спільного впровадження:

Держводагентство запрошує ЕСКО-інвесторів модернізувати ще 32 об’єкти

Дата створення: 16:24 16.04.2019, Переглядів: 7

Держводагентство, яке першим із центральних органів влади розпочало енергосервіс на 4-х насосних станціях, посилює роботу у цій сфері та продовжує працювати з ЕСКО-інвесторами. Про це повідомила Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства, під час виступу на відкритті 5-го Форуму енергоефективного партнерства, що відбувся за ініціативи Держенергоефективності 12 квітня у КВЦ «Парковий» у Києві.

У службі зайнятості запрацювала нова модель надання послуг

Дата створення: 16:20 16.04.2019, Переглядів: 12

З 1 січня у службі зайнятості пошукачам роботи допомагатиме кар’єрний радник. Започаткували таку посаду єдиного куртатора для допомоги безробітним відповідно до Постанова Кабінету Міністрів України № 792 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

Підвищення енергоефективності і надалі буде пріоритетом на шляху формування європейської енергонезалежної України

Дата створення: 16:18 16.04.2019, Переглядів: 6

Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на V Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві. Виступаючи, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук звернув увагу міських голів, голів обласних і районних держадміністрацій та ОТГ на вже успішно діючі в Україні фінансові інструменти у цій сфері: від «теплих кредитів» до енергосервісу та інших механізмів.

Підприємцям Черкащини розповіли, як уникнути помилок при перевірках

Дата створення: 17:09 15.04.2019, Переглядів: 8

Підприємства більше не перевіряють за формальним принципом. З цього року разом із втратою чинності мораторію на проведення перевірок бізнесу в Україні змінили й систему нагляду. Як проходять перевірки, які нові підходи використовують при цьому, які ризики – на ці та інші питання отримали відповіді понад 520 підприємців кадровиків та бухгалтерів підприємств області. За словами Володимира Гройсмана, головним критерієм має бути безпечний бізнес для людей. У зв’язку з цим й було запроваджено ризикоорієнтований підхід до перевірок підприємств. А це значить, що тепер прийти з перевіркою зможуть тільки ті контролери, які мають чек-листи конкретних ризиків діяльності компанії.

Втілюючи заходи обласної програми, на Черкащині відтворюють ґрунти та охороняють їхню родючість

Дата створення: 17:06 15.04.2019, Переглядів: 7

Відтворення та охорона родючості ґрунтів – основні завдання, передбачені обласною програмою, що затвердили рішенням обласної ради на 2016 – 2020 роки. Детально про реалізацію програми інформує керівник Управління агропромислового розвитку ОДА Ігор Колодка. Він зазначає, що Управління АПР спільно з Черкаською філією ДУ «Держґрунтохорона» виконують заходи в межах розпорядження ОДА щодо суцільної агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення в області.

Ми змінимо шлях і щодо кадрової політики, і щодо завоювання довіри українців – Петро Порошенко

Дата створення: 17:02 15.04.2019, Переглядів: 10

Президент України Петро Порошенко наголошує, що ретельно проаналізував результати першого туру виборів і зробив висновки, в тому числі і щодо кадрової політики. Він запевнив, що під час другої каденції змінить підходи у цьому питанні.

Глава Уряду про децентралізацію: Реформа дала дорогу новим лідерам, її досягнення потрібно закріпити в Конституції

Дата створення: 16:54 15.04.2019, Переглядів: 8

Запроваджена Урядом України реформа децентралізації дала дорогу новим лідерам, які добре обізнані із ситуацією на місцях, і цей рух треба захистити і закріпити надбанням реформи у Конституції України. Про це в ефірі телеканалу ICTV сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Тарас Висоцький: ОТГ Черкащини готуються до реалізації проектів коштом інфраструктурної субвенції

Дата створення: 16:51 15.04.2019, Переглядів: 7

Уже четвертий рік поспіль держава підтримує тих, хто добровільно створив об’єднані територіальні громади, надаючи інфраструктурну субвенцію. Цьогоріч на це Черкащині передбачили понад 96 млн грн, зазначає перший заступник голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький.