Агро-2019: п’ять підприємств Черкащини нагородили відзнаками Мінагрополітики

Дата створення: 12:27 20.06.2019, Переглядів: 1

П’ятірку кращих підприємств області харчової та переробної галузей відзначили золотими медалями Мінагрополітики за результатами Міжнародної виставки «Агро-2019». Їх сьогодні на засіданні колегії вручив перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький.

МІП у Львові представило стрічку «Як починалася віи?на. Кінохроніки. Свідки»

Дата створення: 11:39 19.06.2019, Переглядів: 18

14 червня 2019 року в Львові в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» відбулася прем’єра документального фільму «Як починалася віи?на. Кінохроніки. Свідки», знятого на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

МІП: Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest» стартував у Коростені

Дата створення: 09:49 19.06.2019, Переглядів: 22

15 червня 2019 року у Коростені (Житомирська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України розпочався Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Для жителів містечка, розташованого неподалік від кордону з Білоруссю, свої пісні наживо зіграли Фома та гурт «Мандри», гурти «СКАЙ» і «Вася Клаб», а також Оксана Муха. Концерт став першим у рамках цьогорічного фестивалю «Твоя Країна fest». «Без мови нема держави... А сучасна музика - це якісний інструмент її донесення до людей. Стартували в Коростені. До зустрічі у вашому місті!», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

«Комунікація та співпраця між лідерами – основні складові розвитку ОТГ Черкащини», – Тарас Висоцький на Форумі громадських ініціатив

Дата створення: 09:42 19.06.2019, Переглядів: 19

Успішне створення та функціонування ОТГ не можливе без чіткого розуміння людей на місцях взаємозв’язків та вигод від об’єднання. На цьому наголосив перший заступник очільника області Тарас Висоцький на ІІ Форумі громадських ініціатив «Людина. Громада. Україна», який відбувся вчора у Городищі. Тут він окреслив п’ять основних моментів з якісного упровадження децентралізації на Черкащині.

«Посилюватимемо командну роботу задля вирішення питань галузі», – Тарас Висоцький аграрникам Черкащини

Дата створення: 09:27 19.06.2019, Переглядів: 19

Результати втілення обласних програм АПК та актуальні питання галузі обговорили на виїзному засіданні у Звенигородці під головуванням першого заступника очільника області Тараса Висоцького. Комунікацію між районними управліннями АПК, екології, Держпродспоживслужби та обласною владою надалі лише посилюватимуть, а такі зустрічі стануть традиційними.

Олександр Вельбівець: Одне з головних завдань влади – реалізація стратегії захисту прав дітей

Дата створення: 09:02 19.06.2019, Переглядів: 24

Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, дотримання їхніх прав у системі альтернативної опіки, організація соціально-правового захисту дітей в умовах децентралізації влади. Саме такі питання обговорюватимуть впродовж двох днів на семінарі-нараді начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад в ОДА. Сьогодні вона стартувала.

На Христинівщині відзначили День медичного працівника

Дата створення: 18:59 14.06.2019, Переглядів: 43

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

На Христинівщині продовжується будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Дата створення: 18:56 14.06.2019, Переглядів: 38

У межах впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, в Христинівському районі будують амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюкразом з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Терещук проінспектували будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Розсішки.

МІП: 15 червня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройде біля кордону з Білоруссю

Дата створення: 16:53 14.06.2019, Переглядів: 32

15 червня 2019 року у Коростені (Житомирська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України розпочнеться Другий фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Початок – о 18:00 на Центральній площі. Жителі міста, розташованого неподалік від кордону з Білоруссю, зможуть послухати наживо пісні Фоми та гурту «Мандри», гуртів «СКАЙ» і «Вася Клаб», Оксани Мухи.

Бібліотечна спільнота Христинівщини: взаємодія і партнерство з владою задля розвитку громади

Дата створення: 11:54 14.06.2019, Переглядів: 102

Сучасна бібліотека постійно змінюється, пропонує своїм користувачам нові форми і методи роботи. Так і Христинівська бібліотечна система для своїх відвідувачів створює комфортні умови для читання, спілкування і відпочинку.