Свято весни і краси

Сьогодні в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня. В заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, заступник міського голови Олександр Кучеренко, представники трудових колективів району.

Багато теплих і ніжних слів лунало зі сцени для жіночої половини. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк привітав усіх жінок  із першим весняним святом: «Від чистого серця вітаю Вас з найромантичнішим і найприємнішим святом року - 8 Березня. Сьогодні жінка - це не лише любляча мати та дбайлива господарка, а і нерідко політичний діяч, державний службовець, керівник підприємства, установи, людина, яка займає активну життєву позицію. Своєю щоденною працею жінки примножують наукові, матеріальні й духовні багатства української нації. Немає такої сфери в суспільстві та державі, такої грані людського існування, де б не виявлялася сукупність ваших кращих рис і якостей, не поєднувалися ваш професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю і милосердям. Вітаючи вас зі святом, у першу чергу, бажаю щастя і здоров'я. Хай на ваших обличчях завжди розквітає краса, як розквітають квіти навесні. Нехай ваша життєдайна сутність оберігає і ріднить усіх під благословенним небом України на довгі та щасливі літа! Відмінного настрою, абсолютного оптимізму, матеріального благополуччя і віри у себе та своїх близьких!»

До привітань долучилися також заступник голови районної ради Лариса Федичканич та заступник міського голови Олександр Кучеренко. Вони побажали найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра, розуміння, жіночого щастя, кохання та вірності.

Чудовим подарунком для всіх жінок району став святковий концерт «Подарунок для коханої», в якому прозвучали пісні у виконанні ансамблів «Грація», «Експресія», «Ласкаво просимо», чоловічого вокального ансамблю РБК, джаз-ансамблю, а також талановитих співаків Євгенія Городничого, Наталії Андрійчук, Крісенко Андрія,  Анастасії Волошиної, Вероніки Яковенко. Настрою додали танцювальні номери у виконанні хореографічного колективу дитячої та юнацької творчості, колективу «Барви», та вальс у виконанні Олександра Капітана і Анастасії Лісняк. Виступи талановитих артистів створили жінкам справжню святкову, радісну атмосферу, подарували гарний настрій та дали змогу хоч на мить забути про щоденні клопоти.