До Христинівщини з робочим візитом завітав Тарас Висоцький

Сьогодні перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Тарас Висоцький здійснив робочу поїздку до Христинівщини. Разом з головою Христинівської райдержадміністрації Людмилою Денисюк та першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком ознайомилися з реалізацією і запровадженням нової концепції розвитку медичної галузі в Христинівському районі та окреслили ряд завдань.

Завітали до с.Розсішки, де наразі йде активна фаза будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Під час візиту обласний та районні керманичі оглянули будівельний майданчик, поспілкувалися з сільським головою с.Розсішки Галиною Паламарчук та будівельною бригадою, щодо стратегії та строків будівництва, окреслили ряд першочергових задач, які наразі потребують вирішення.
«Сьогодні особлива увага приділяється медичній сфері. Важливо, щоб якісні умови створювалися в усіх закладах охорони здоров’я. Загалом по області заплановано побудувати близько 23 амбулаторії загальної практики, які будуть оснащені сучасним медичним обладнанням та відповідатимуть європейським стандартам. Наше завдання - створити гарні умови як для лікарів, так і для пацієнтів», - наголосив Тарас Висоцький.
Продовженням робочої поїздки став візит до Христинівської ЦРЛ, де Тарас Висоцький спільно з Людмилою Денисюк відвідали КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та поліклінічне відділення, поспілкувалися з головним лікарем Центру Ольгою Калініною та завідувачем поліклінічного відділення Тетяною Мазур.
Днями відбулося урочисте відкриття КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Капітальний ремонт поліклінічного відділення закінчився в минулому році.
«Розвиток медицини залишається пріоритетним напрямком у роботі районної влади. За останні три роки фінансування медичної галузі району вдалося збільшити в рази. Проведено капітальний ремонт поліклінічного відділення та Центру, частково проводяться ремонти по інших відділеннях, впроваджуються енергоефективні заходи. Закуплено нове сучасне медичне обладнання та меблі. Це все спряє покращенню якості надання медичних послуг мешканцям Христинівщини», - наголошує Людмила Денисюк.
Підводячи підсумки, Тарас Висоцький зазначив, що на сьогодні в районі активно впроваджуються медична реформа, відчутно стратегію розвитку медичної галузі району.