На Христинівщині відбулося урочисте відкриття КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сьогодні в приміщенні Христинівської ЦРЛ відбулося урочисте відкриття КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
Привітати медичний персонал закладу на чолі з керівником Ольгою Калініною завітали голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, міський голова Микола Наконечний, заступник міського голови Олександр Кучеренко, депутати міської ради, депутат обласної ради Олег Баштан, менеджер з комунікацій групи компаній «Alebor Group» Дарина Козоріз, підприємці району.

- Відкриття Центру – результат ефективної співпраці. Капітальний ремонт здійснено не лише за рахунок районного та місцевого бюджету, також було залучено спонсорські кошти соціальних партнерів групи компанії «Alebor Group». Звичайно левова частка - це кошти районного бюджету. Сьогоднішня подія - це ще один крок реформування медичної галузі та покращення якості медичних послуг, створення умов для працівників і пацієнтів, які відповідають європейським стандартам. Головне – не зупинятись. Крок за кроком ми рухаємося вперед .На часі ще багато роботи, – звернулась до присутніх очільниця району Людмила Денисюк.
Гості як завжди прийшли з подарунками. Так керівництво райдержадміністрації та районної ради подарували дитячі меблі в педіатричний кабінет.
Директор Центру Ольга Калініна виразила вдячність керівництву району та всім, хто надавав фінансову допомогу у проведенні ремонту, а також зауважила, що у нових умовах і працювати буде значно приємніше, і приймати пацієнтів стане набагато комфортніше.
Зазначимо, що капітальний ремонт КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочався в минулому році. Ремонт будівлі обійшовся у понад 1,5 мільйона гривень. Нині заклад покриває потребу громади Христинівщини у наданні медичних послуг.

Переглянути фото