14 березня – День Українського Добровольця

Свято встановлено 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Сьогодні керівництво району та ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» Христинівського району на чолі з головою райдержадміністрації Людмилою Денисюк вшанували пам’ять захисників та поклали квіти до меморіального комплексу «Борцям за волю та незалежність», стел учасникам АТО, Небесної сотні.
Урочисті заходи відбулися в великому залі Будинку рад.
«Сьогодні ми відзначаємо свято тих людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і боронять рідну землю від загарбників. У непростий для країни час Ви згуртувалися та захищаєте територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. Дякую Вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Велика Вам вдячність за Вашу мужність, патріотизм і велику любов до нашої України! Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди і благополуччя у Ваших родинах, удачі у всіх починаннях та мирного неба на нашій землі», - звернулась до присутніх з вітальним словом Людмила Денисюк.
Відзнакою Президента України Петра Порошенка «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагородженно Костянтина Ковбасюка, Віктора Бобика, Сергія Щербенко, Вадима Кальніцького, Юрія Семенюка.
Учасники бойових дій нагородженні відзнаками Президента України, грамотами райдержадміністрації та районної ради.
Творчі виступи вихованців Верхняцької дитячої школи мистецтв подарували гарний настрій та зігріли серця усіх присутніх.