Привітали рідних загиблих учасників АТО з нагоди Дня 8 березня

Напередодні жіночого дня голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова та учасник АТО Павло Харук привітали матерів та бабусь загиблих учасників АТО із весняним святом 8 Березня, вручили їм квіти та подарунки, поцікавились їхнім життям, дали відповідь на турбуючі питання.

«На превеликий жаль, життя склалось так, що далеко не всі можуть отримати привітання від своїх синів та онуків. Але дозвольте нам висловити вам слова глибокої шани і великої вдячності від їх імені. Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння, любові, душевного тепла, радості, добробуту та сімейного затишку. Ми пам’ятаймо наших героїв-христинівчан. Вкотре дякуємо вам, що виховали мужніх синів та онуків, справжніх патріотів України. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців сильної та незалежної країни», — зазначила очільниця району.
Жінки були щиро вдячні за привітання та пам’ять про їхніх синів.